Elementary State Qualifiers as of 4-22-24

Qualified Player School Grade ID Qualifying Event Score
ABBOTT, ELLIOTT WOB F F07R Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
ABDELWAHAB, ABDELRAHMAN CMC F K03W All About Chess Intro Tournament Section 3.5
ABHILASH, LAVINA CRI E K07R 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
ACHARYA, ARNAV KMN G 746Q Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 4.0
ACOSTA, OLIVER SAJ D J08K Chess for Success Region A Section 2024 3.0
ADJEI, KYLE KOFI BUS F B64H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
ADOC, LLUC PER A J54N Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 2.0
AFSHAR, ARTIN MED D C45R Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
AFSHAR, RYAN MED F 939D Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
AGARWAL, AVYAAN RCS D W81K Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 4.0
AGARWAL, KAVIR MED E 152U Lakeside Fall Classic Section K-5 U900 3.0
AGARWAL, SAHAJ KKN A H96F WA State Barber-Rockefeller Open Section 2.0
AGARWAL, VEDAANG END B J30H MATA State Qualifier Section Kindergarte 3.0
AGRAWAL, ANAY PLK G E67A Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
AGRAWAL, AYAANSH WON B J99W Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
AGRAWAL, SAKASH MED E C98H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
AGUILAR, ALEXANDER MMJ E J26P Dragonslayer Section elementary u800 3.0
AHMADI, ANDREW LKD A J66H Lakeridge Tournament 2024 Section Kinder 3.0
AHSANT, NICKRAD WEL B J56K Washington Junior Open and Reserve Secti 4.0
AJAY, ARIA LCS B K07M Seattle Classic Scholastic Section K-1 U 3.0
AJIBOYE, MICHAEL EIS F J10S Chess for Success Region A Section 2024 3.0
AKER, PEPPER THU F 181G Queen's Quest 2024 Section 4-5 3.0
ALBERT, SILAS FSS E J73C Winterfest Section elementary 3.0
ALEKSANDROI, VLAD TRU E J08Q Chess for Success Region A Section 2024 3.0
ALFANI, ELIJAH LEL D H84G North Thurston Public Schools Tournament 3.0
ALI, SULEIMAN CWA D K51Y Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
ALLE, VIHAAN SHAURYA MLE B J72B Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
ALLEN, WALTER FMP C J92P The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
ALLYN, WILLIAM THO C J48A Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 3.0
ALNATOUR, ZAYN WME B K93Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
ALVERIO, ZACHARY STC B J18L St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
ALWINE, ABNER ADC F J73F Pilgrim's Progress Section elementary 3.5
AMBARDEKAR, ARJUN WLD E Z96E Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
ANAND, GRAHIL TMC F J89Y Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 4.0
ANAND, KRISHNA RSA A J95V National Chess Day Scholastic Section K- 2.0
ANAND, LAKSHANA RSA F C68H Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 5.0
ANANGGA, PRINCETON EVG B J06D All About Chess Intro Tournament 3-9-24 2.5
ANANT SUNDARAM, PARTH SSM D J56Q Presidential Scholastic Section 3-4 U700 3.0
ANDERSON, CHRISTOPHER LEE HSC F 712R Winterfest Section elementary 4.0
ANDERSON, HOLDEN IGN A H83R North Thurston Public Schools Tournament 4.0
ANDKEN, WREN JIN A J12K Queen's Quest 2024 Section K 2.0
ANDRING, JESSE MTP C J00T Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
ANNAPUREDDY, ROHAN REDDY BNT E J82K Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.5
APPINENI, ARNAV CHK E G26A Washington Junior Open and Reserve Secti 5.0
ARMITAGE-SELIG, PHOENIX SUZ A J31Z Lakeridge Tournament 2024 Section Kinder 5.0
ARMSTRONG, BENJAMIN EVG D K54R Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
ARMSTRONG, JOSEPHINE EVG B K86A Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
ARRINGTON, ASHTON MTP D J78F Richland Rook Roundup Section K-3 3.0
ARVIND, NEETI SHS G G66L Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 3.0
AUTRY-DALSANDERS, REED COB F K48X March Madness Section knights k-7 3.5
AVETISYAN, VINCENT LIV F J01Z Bishop Battlestar Section 4-5 u800 4.5
AVEY, JESSE MDR G K50F Queen's Gambit Section elementary 4.0
AVULA, GURU HARSHITH REDDY BRH E 633Y Challenger Cup Scholastic Section 4-12 O 3.0
AVVARU, SIDDHARTH CEN F J51M Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
BABBAR, RIAAN END D J98D OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 5.0
BADI, SANVI MTW E 151Y Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
BADI, SHREYA MTW E K52A All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
BAE, MICAIAH FAC C J64T Franklin Winter Qualifier Section k2 3.0
BAER, NAAVA EVG B K85Q Decatur Gatorfest Section 1st Grade 3.0
BAI, BRANDON SCD D 725M Seattle Country Day School Tournament Se 4.0
BAI, KELIN SKK F D75J Knight's Surprise Section pawns 3.0
BAKER, AYDEN IMA F J10M Chess for Success Region A Section 2024 3.0
BAKHTMAND, ARAD DFX B J92S The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
BALA, ANIRUDH TMC G D50M Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 3.0
BALAJI, ARJUN CMC D H75P 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
BALASUBRAMANIAN, CHIDHU CNC C K94J Presidential Scholastic Section K-2 Open 3.0
BALAYOGHAN, KEERAN OMS G 477N Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
BANDAI, YUGO MCE D A31C Challenger Cup Scholastic Section K-3 OP 4.0
BANGARD, DHRUV TBK B K65D National Chess Day Scholastic Section K- 5.0
BANNISTER, ALTAIR EAG C K36Y Franklin Winter Qualifier Section k2 5.0
BANSAL, AARINI SOM F K14R Seattle Country Day School Tournament Se 4.0
BANUELOS, ARTURO MCU F D90C Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 4.0
BAO, DAVID SSS C K25B Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.5
BARNETT, EMMELINE LCH C K61Y St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
BARR, PAYTON LIV E H91G Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
BARRENKALA, SURYA EVJ G 238E Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 3.5
BARRERA, BRAD SCJ F J45N Bishop Battlestar Section 4-5 u800 4.0
BARUCH, NOAM PHA E J83G All About Chess Intro Tournament Section 3.0
BASSEN, ABEL WEH E Z72M 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
BASSEN, EMIL WEH B K89M St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
BATES, LUCAS LEC F K96Q Richland Rook Roundup Section 5 5.0
BATES-CALLAGHAN, EMMETT BCS E J49J Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.5
BATTALA, HAVISH REDDY SSM E J28J All About Chess Tournament 2-24-24 Secti 3.0
BATTALA, PRADHYUN SAI SSM C J29A Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
BAUER, EZRA LIB D H90G Hanford Falcon Fianchetto Section K-3 u8 3.5
BAUTISTA, BEN CWA F J57R Charles Wright Chess Challenge Section 4 4.0
BAWA, NEER LAV C E81P Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 4.0
BAXTER, JAMES CRP F J01W Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
BAYYA, SHRIHAN CBR D J74M Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
BELL, RAIMI OBK G F77Y Presidential Scholastic Section 3-12 U12 3.0
BELL, RYAN HSC F J63J Frosty Pawn Section open 5.0
BEN SIMON, GOLAN SJC C J48B Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 4.0
BENITA-NAGDEEP, KRISHANG RBR C K56N Lakeside Fall Classic Section K-2 U800 4.0
BENITEZ IZNAGA, ESTEFAN GAEL RCE F J23W Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.5
BENNER, OLIVER LIB A J52R Patriot Pawnstorm Section K-2 2.0
BENNETT, GAVIN CUE E J17M Custer Chess Fest Section 35 3.0
BERJIS, ADRINA MED E 230U Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 3.0
BERJIS, LIANA MED B B72R OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.5
BESATI, ARNAV RKW D J74G 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
BETZ, FOX WKE E K23C Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
BHAIRAV, RACHIT RCS C C41S Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 5.0
BHAMBRI, VANSH KND E J57J Washington Junior Open and Reserve Secti 4.0
BHARADWAJ, SAMARTH DIS D E78A Washington Presidents Cup Section linc 3.0
BHARATHY MOHAN, AARAV FRW F C98B WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.0
BHARDWAJ, VIVAAN REE C J56M Presidential Scholastic Section 1-2 U700 3.0
BHASIN, PALASH SNI F H95H Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
BHASKARAN, SIDDHARTH HMN E 152J WA Challenger's Cup Section Open 3.0
BHATTA, NIHAL CIA E K82Z Custer Chess Fest Section 35 3.5
BHATTACHARJEE, PRATYUSH TIM E 602T OWS Fall Tornado Section 4-8 Open 3.5
BHATTACHARJEE, SATVIK TIM C E65Q Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 5.0
BHENDE, SHAURYA MME E K24T Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
BHUTANI, MIHIR CRK C K90Q Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.0
BIGELOW, ATLAS WME B J61F All About Chess Intro Tournament Section 2.5
BILLINGS, ATLAS MCG D J44X Queen's Element Section 3rd u800 3.0
BINGO, JULIAN LBY F K50N Kings Clash Section elementary 4.0
BINOJ, ADVAY AGB F K32J Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 4.0
BLACK, STAS WPP F 368F Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
BLANCO, DOMINIC KCC E K38V King's Gambit Section 4th u800 3.0
BLANTON, MAVERYK SRI F K48T Queen's Gambit Section elementary 3.0
BOGOMOLOV, HENRY SSM B J72J Decatur Gatorfest Section 1st Grade 3.0
BONDALAKUNTA, KRISHNA CNC F K25A Seattle Classic Scholastic Section 4-8 U 3.0
BOO, YENWEI JIN G K80U Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 3.0
BORKAR, ROHAN WDM C 243X Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 4.0
BORKAR, SIDDHARTH MRL F J29B Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
BORMUTH, SILAS LYC F 542J Franklin Winter Qualifier Section 35 4.0
BOSTED, RYKER MTP D J78T Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
BOWLES, NATHANIEL MTP F J80J Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
BRAKENRIDGE, BRYCE SOM F K89D All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
BRAKENRIDGE, RYAN SOM A K05L All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 2.0
BRAMHALL, ZACH RFP F J01U Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
BRAR, ANGAD CEN D J52A St. Charles Gambit Section 3rd - 5th Gra 3.0
BRAVENBOER, JAKE OPW D J97Y Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 4.0
BREWER, MILES COB F K38B Winterfest Section elementary 3.0
BREWER, WARREN COB D J57X Groundhog Gambit Section elementary 3.0
BRIGHT, WYATT MTP C J52V Queen's Element Section K-2 u800 3.0
BROWN, CLAIRE CAT D J62Y March Madness Section pawns k-3 3.0
BU, ETHAN BAS G K38W Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 3.5
BUCKHAM, GEORGE SKY C K37E Custer Chess Fest Section k2 4.5
BUDHRAJA, JAI TMB G A16E Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 2.5
BUI, EDWIN SFR E K90H Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.5
BURCH, ASHER ITP G J39K SW WA Scholastic Championship Section Mi 3.0
BURKIT, ARSEN MED C J87J Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.5
BURMISTROV, MAYA SSM E J19Z Queen's Quest 2024 Section 4-5 4.0
BUTLER, BRANDON RFP F 693M Patriot Pawnstorm Section 5th 3.0
BYELASHOVA, DARYA SGH D K51X Seattle Classic Scholastic Section 2-3 U 3.0
BYELASHOVA, SOFIA SGH B K01K Knight's Tour Section Kindergarten - 2nd 3.0
BYSANI, AAKASH SSM B K01D All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
CAINE, SPENCER SIA G J63E Winterfest Section elementary 3.0
CALIMPONG, SPRUCE PCM C J47Z Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 3.0
CAMPBELL, CRINAN FAC A J64M Franklin Winter Qualifier Section k2 2.0
CANCELOSI, NICHOLAS VST G M25W Franklin Winter Qualifier Section 68 3.0
CAO, MAX JIN F J12C WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.0
CAREY, RICHARD LEL E H85D North Thurston Public Schools Tournament 4.0
CARLISLE, GUNNAR KCC D J23L King's Gambit Section 3rd u800 3.0
CARRANZA, ALY OMAR RCE D J78V Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 4.0
CARRELL, SAM STC G 943D St. Charles Gambit Section 6th - 8th Gra 3.0
CASAL, MATTHIAS EBS E K47A Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 3.0
CASINO, ELI STC F I15Q Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
CASTANEDA, ALONSO MCU E K69H Richland Rook Roundup Section 4 4.0
CAUICH-MILLER, MARCO CSD B J97P OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.0
CAVAZZI, DUNCAN SLB C J61J All About Chess Intro Tournament Section 3.0
CELAYA, BENITO CIA F 505E Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
CEN, ANDREW JIN C K69R 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
CHA, SAMUEL BAS G K18Z Seattle Classic Scholastic Section 4-12 4.5
CHADHA, SAAHAN END D K64R Decatur Gatorfest Section 3rd Grade 3.0
CHAI, CHLOE NCS D J59R Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
CHAN, DYLAN PKR G K26X Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.0
CHAN, ENOCH HCC F J44J Presidential Scholastic Section 5-12 U90 3.0
CHAN, JAXON EAS F K30M Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
CHAN, LOGAN PKR E K28J Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.0
CHANG, LILIANA JIN A J12S Queen's Quest 2024 Section K 3.5
CHANG, LUCAS CBR F K46F Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
CHANG, TIMOTHY CBR D K44E Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
CHAPORKAR, NIHAR ENS D K65B Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
CHARLES, BENJAMIN SOM A J06G All About Chess Intro Tournament 3-9-24 3.0
CHARUVIL VINU, SURYEN RSH A J89R Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 2.0
CHATTERJEE, KAHAAN SNI C J06P Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
CHAUDHURI, ARIHANT CHA E 703E Washington Junior Open and Reserve Secti 2.5
CHAUHAN, KIANA CRK B K28R Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
CHAUHAN, RIDDHIMA CRK G F72E Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
CHAURASIA, ISHI HMN E K22B 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
CHAURASIA, VIHAAN HMN G H65G Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 4.0
CHAVEZ, ISRAEL MCU E K69M Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.0
CHAVEZ, JESSIE BMC E K53S Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.5
CHEN, ALBERT LKW C 728A Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.5
CHEN, ALEX DGH C K03T Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.0
CHEN, ANDY SOM D K05J OWS Fall Tornado Section K-8 Open 3.0
CHEN, AUSTIN SCD E K02G Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
CHEN, BRYAN SOM C K33S All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
CHEN, EASON SSM A J59F Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 2.0
CHEN, FELIX Y DIS D A67A Seattle Classic Scholastic Section K-3 O 3.0
CHEN, FRED SOM B H78N All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
CHEN, HELEN BLW B K41R All About Chess Intro Tournament Section 2.5
CHEN, JULIAN CNH B K32C Challenger Cup Scholastic Section K-3 OP 3.0
CHEN, KEVIN AUD E J87P 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
CHEN, LANDON DCS B K34Q Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.0
CHEN, LEON SNR E D24U 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
CHEN, LOGAN APO D J69K Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.0
CHEN, MAX Y DIS E K76L National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
CHEN, XINYU SOM F D08V Presidential Scholastic Section 3-6 Open 3.0
CHEN, ZACHARY MED E J43Z Sunset Elementary Tournament Section AAC 4.0
CHENCHU ARUN, KRISH SSM E J74U Presidential Scholastic Section 3-4 U700 3.0
CHENEY, MAUREEN EVG A J66W Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.0
CHENG, ALAN CHR F J71K 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
CHENG, ETHAN SSS C K663 Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
CHENG, NATHAN SSS A J14H Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
CHENG, SELINA TLM G 413R Washington Women's Championship Section 3.0
CHERNIKOVA, TAISIIA HMN D H79P Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.0
CHERUKU, ADHRITH RCS E 827Q 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
CHEVURI, TATTVA REJ G C06V Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 5.0
CHHAY, LINCOLN CLH E K33V All About Chess Intro Tournament Section 3.0
CHIA, ELLIE MED A J12M Queen's Quest 2024 Section K 2.0
CHIEN, JEFFREY OVL G F41X Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.5
CHIN, IAN LEC E F95D Queen's Element Section 4th u800 4.0
CHIN, KHEIRON HSC A J19P Presidential Scholastic Section Kinderga 3.0
CHINTALAPUDI, SRIHAAN CPJ G 662W Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
CHIRITA, ADRIAN CBE E J93A Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.0
CHITLANGIA, RISHI LAV E J60G Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.0
CHO, SUNGHO CRK F 120X Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 4.0
CHOI, HUNTER UPA G E80A Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 3.0
CHONG, ETHAN SMC D A10E Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.5
CHONG, JACOB RSH F F24L Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
CHOU, EUGENE SSM D J56Y Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
CHOU, LEILA FRI A J46G Queen's Quest 2024 Section K 3.0
CHOUKALAS, KEVIN LYM G J65Q Franklin Winter Qualifier Section 68 3.5
CHOW, MILES IMS G K26W Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.0
CHU, MELODY JIN A J02K All About Chess Intro 4-13-24 Section AA 2.0
CHU, SKYLAR SOM C 579R All About Chess Intro 4-13-24 Section AA 3.0
CHUNG, IAN LIB E G54U Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 4.0
CHURCHILL, CAMDEN LAV C K47J Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 4.0
CLARK, CONNOR COB F K49U Groundhog Gambit Section elementary 4.0
CLARK, PHINEAS HSC F J05Q March Madness Section knights k-7 3.0
CLARK, THOMAS MIN F J10L Chess for Success Region A Section 2024 3.0
CLARK-GAMBLE, OLIN CWA C H98V Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
CLARKSON, BRENNEN FEL F J10W Chess for Success Region A Section 2024 3.0
CLEARY, MARCO SMW C J16G Custer Chess Fest Section k2 3.0
CLEARY, MATTEO SMW E J17L Custer Chess Fest Section 35 3.0
CLIFTON, AUGUST EVG A J66T Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.0
COCHRAN, WAYLON ORH F J11B Chess for Success Region A Section 2024 4.0
COLON, GIA STC C J18K St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
COLVER, KENNY EPC E J34Y Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
CONFER, BRADEN HSC G K00V National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
CONNER, JACK FAC D K83E Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
CONSTANTINE, ADEN EVG B I17H Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
COOK, BLAKE RFP F E49E Queen's Element Section 5th u800 3.0
COREY, OWEN MTP F 956S King's Gambit Section 5-6th u800 3.0
CORIA, LEVI BMC E 610G Patriot Pawnstorm Section 4th 3.5
CORNEJO ARRIAGA, ALEXEI LLL F G91C Franklin Spring Tournament Section 35 3.5
CORREA, RIVER MCG B J23C King's Gambit Section K-2 u800 3.0
CRAVER, EZRA SJC F J15L Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.0
CRISTEA, VICTOR CSI F 432L Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.5
CROMPTON, CALLUM FAC F E89B Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
CRUZ CERDA, ISIDRO SST E J08R Chess for Success Region A Section 2024 3.0
CRUZ, ISAIAH FMP D K12V The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
CUI, MAX CBR F 946C Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 3.0
CUNNINGHAM, FRED LBY E J05R March Madness Section knights k-7 3.0
CURNUTT, LACHLAN AKK G H96N Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.0
DAHL, AUGUST MTP C J78U Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.5
DAHL, HEIDI MTP F H58K Patriot Pawnstorm Section 5th 3.5
DAHLKE, BRAXTON ORS E K49Q Queen's Gambit Section elementary 3.0
DAI, ALEX CHR F C43N Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
DAI, GORDON BCA C K87Y 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
DAI, LEONARD BCA B K88B Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 3.0
DAI, PAX NOW B J68M Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.5
DAMRAU, AUSTIN ELK F K95E The Opening - Clark County Section 4th-6 4.0
DANG, AARAV FEL E J09H Chess for Success Region A Section 2024 5.0
DANG, RAGHAV FEL F J11A Chess for Success Region A Section 2024 4.0
DANIEL, LEMUEL BLC C J29L Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
DAS, SAMBUDDHA SEKHAR END D K47S Seattle Classic Scholastic Section K-3 O 3.5
DASARI, ARJUN RSA C K64P Lakeside Fall Classic Section K-2 U800 3.0
DASARI, RANVEER SSM F J31X All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
DATTANI, SHAURYA LEO G J57G Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
DAVIES, DAMIEN MCE F K68U Seattle Classic Scholastic Section 4-8 U 3.0
DAVIS, CAMERON AKK G H96P WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.0
DAVIS, NATHAN GTM G J66C Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.0
DAVIS, ROMAN HSC G K16K Knight's Tour Grays Harbor Section 5TH-7 4.0
DE LA MORA, EFREN BMC E J79B Patriot Pawnstorm Section 4th 3.0
DE LA TORRE, IAN R LIB E K97E Queen's Element Section 4th u800 3.5
DE, ADWIK SSM A J29V Excel With Chess Qualifier Section K-1 U 2.5
DEEPAK, ARI BUS B J72K 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
DEEPESH, DHWANI BRH D K31A Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
DEMOPULOS, ARIANNA EVG C K54N Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
DENG, ALISON OMS G C56H Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 3.0
DENG, ARTHUR OPW C C90Y Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
DENG, LUCAS DIS C H87X Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
DENG, STANLEY LEC F K22E Kings Clash Section ms-hs 3.5
DESAI, RIAN SCD E 335Q Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
DESAI, SHARANAM CMC D 678T Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.0
DESAI, VIVAAN BCA A J49H Seattle Country Day School Tournament Se 4.0
DESETTY, ARNAV SASHREEK CSE E J59H Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.0
DESHMUKH, DHRUV END D H79Q Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.0
DESHPANDE, KESHAV WOB G 420G Presidential Scholastic Section 3-12 U12 3.5
DEVLIN, AUSTIN PLB G K25F Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 3.0
DHAMEEJA, VED GRR E J98F All About Chess State Qualifier 11-18-23 3.5
DHARAMSHI, ANAY CBR C K42U All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 5.0
DHILLON, VEER EAT A J02P Jing Mei Phoenix Scholastic Section K U7 4.0
DHOLE, ARJUN DIS D 752D OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
DICKINSON, ALEXANDRIA RFP E K97N Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
DICKINSON, JAMES RFP C 801C Patriot Pawnstorm Section K-2 3.0
DILLINGHAM, DANIEL KCC G B73M Delafield Tournament 11-18-23 Section 7- 4.5
DING, AIDEN EVG B J67C Bryant Fall Classic Section Kindergarten 4.0
DISTEFANO, NICO IMA D J08Y Chess for Success Region A Section 2024 4.0
DOLAR, EVAN FAC E A81A Franklin Spring Tournament Section 35 3.0
DON, BENJAMIN MED F 861Q Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
DONAHOE, ALICE ALT B K48Y March Madness Section pawns k-3 3.0
DONAHOE, ARCHIE ALT F K50K March Madness Section knights k-7 3.5
DONAHOE, JAMES ALT D K49E March Madness Section pawns k-3 4.0
DONG, DANIEL MED E 396A Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 5.0
DOORNINK, MICAH COB F J05N March Madness Section knights k-7 3.0
DOSHI, ISHAAN LAV D J54C Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 3.0
DOSS, RYDER RRG G 578Y Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
DOUGLAS, EMMA BNT A J12U Queen's Quest 2024 Section K 3.5
DOUGLAS, TIMOTHY BNT B K28Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
DOWNING, ASHER HSC D J92T The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
DRAGUSANU, CLARA SSM E H81S All About Chess Intro 4-13-24 Section AA 3.0
DRAKE, MATTHEW BRY B J68D Decatur Gatorfest Section 1st Grade 3.0
DU, CHARLES SOM E A15U Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
DUGAR, TAMYRA SSM C J13B Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 4.0
DULL, JAMESON SST F J11F Chess for Success Region A Section 2024 4.0
DUNDON, MILES THO A J47K Decatur Gatorfest Section Kindergarten 3.0
DUR, HARVEY EIN G 643R 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
DURFEY, DYLAN LMD G K29Y FPHRC Middle Game Section 4-6 3.0
DUTCHER, HUDSON MCG C J77X Queen's Element Section K-2 u800 3.0
DWORZAK, JONAH WKE F K36S Franklin Winter Qualifier Section 35 4.0
EADIE, WILLIAM LIV F H91K Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 4.5
ECHELBARGER, CHASE EVG B K35A Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
EDELMAN, CHARLES WOB D J85E Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 4.0
EDLUND, CALEB WAX G J88D Pilgrim's Progress Section elementary 3.0
EDMOND, ALEC CSI E H03G Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.5
EDMOND, IVY WWD G D81E Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
EDWIN, ELIJAH BCS D C24D Challenger Cup Scholastic Section K-3 OP 3.0
EINARSON, AIDEN SAK F D84D The Opening - Clark County Section 4th-6 4.0
EINARSON, FINN ORW C 256K The Opening - Clark County Section 1st-3 4.0
ELLIS, PETER EVF F H85Y North Thurston Public Schools Tournament 3.5
ELMIEH, NIKO CRK E 777E Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.5
ENGFELDT, HANNA MED A J66P Queen's Quest 2024 Section K 4.0
EPHREM, KELI DCC G E64R 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
EPPERSON, OWEN MTP C J52U Queen's Element Section K-2 u800 3.5
EREVIA, KALIYAH MCG E J53S King's Gambit Section 4th u800 3.0
ERICKSON, HARVEY DCC G K14F Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.0
ESPARZA, SCARTETT MTP D J78Q Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
ESPARZA-CHEN, ELYSIA WMN B J73M Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
ESPARZA-CHEN, KATYA WMN B J73L Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
ESPARZA-CHEN, LUCIEN WMN D J98Z Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
ESPINOSA, LORENZO RSA B J30M MATA State Qualifier Section Kindergarte 3.0
ESPINOZA, ALEJANDRO JML G J81G Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
EUSTIS, JUSTIN SCD B E77Z Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
EUSTIS, OWEN SCD D 195W 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
EVANS, THEO MUL G 888W Frosty Pawn Section open 3.0
EVERBECK, GREY FAC D K83D Wade King Winter Tournament Section 23 4.0
EVERBECK, REED FAC F K83A Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
EVIN, TERRICK EBS C C54L Seattle Classic Scholastic Section K-3 O 4.0
EWALDSSON, AIDA MED E G73P Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
FADEEV, MATVEY EPI C J43L Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
FAN, THEODORE EAS B K42S OWS Fall Tornado Section K-3 Open 3.0
FANG, WEIAI LAV D 696W Lakeside Fall Classic Section K-5 U900 3.5
FARIAS MARTINEZ, ENOEL A RFR D J00Y Bishop Battlestar Section K-3 u800 4.5
FARIAS, NEKANE LIV E H91H Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.5
FEI, DEREK SPT G J01E 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
FENG, LEVI SOM E J59B All About Chess Intro Tournament 1-13-24 4.0
FENG, LUKE CNH B K93X Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 3.0
FERNANDEZ, JERONIMO EPI A J42A Medina All City Classic Section Kinderga 3.0
FIGATNER, JONATHAN LKD F 165L Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 4.0
FINE-GUCKER, LOGAN EAG E 535R Custer Chess Fest Section 35 5.0
FISK, JAXON FAC C J64S Franklin Winter Qualifier Section k2 3.0
FISK, OLIVER FAC E K82T Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
FLAVIN, FINNEGAN VAD G H65Q Washington Class Championships Section C 4.0
FLORES URIEGAS, ANDRES HLY E 159F Washington Junior Open and Reserve Secti 2.5
FLORES, MARIA ORS D J62S March Madness Section pawns k-3 3.0
FOURNIER, JACKSON HSC F H99G Charles Wright Chess Challenge Section 4 3.0
FRANCO, ROZLIND MTP D J78S Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
FREDERICK, BENJAMIN EMS G S57X Washington G/60 Championship Section Ope 2.5
FREDETTE, BLAISE BEC F H95C Franklin Spring Tournament Section 35 4.0
FRENCH, MILES EVG A J66K Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
FRENK, RAFAEL CSI B J75L Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.5
FRIEDMAN, ELLIOT SCD E 896K Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
FRIESEN, ELI LAV D K27G Excel With Chess Qualifier Section K-8 O 3.0
FRY, BRAYDEN OSE G J39G SW WA Scholastic Championship Section Mi 3.0
FU, YO-YO ETS A J98Q Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
FUDGE, ALICE LMS G 400B Lakeside Fall Classic Section K-12 U1200 3.0
GADD, JOEL CRP D J00U Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
GADDAM, ARYAN RKW B J99T 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
GADDAM, VIHAAN SSM E J28E Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 4.0
GADDAM, VIRAJ SSM B J29S Presidential Scholastic Section 1-2 U700 3.5
GADDE, ARNAV ENS F J39D Washington Class Championships Section C 4.5
GAGNIER, IAN HSC F C72H Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
GAGNIER, MADELEINE HSC C 251F Presidential Scholastic Section 1-2 U700 3.0
GALVAN, ELI MIN D J08J Chess for Success Region A Section 2024 3.0
GANDHI, AMRIT BNT E J83F All About Chess Intro Tournament Section 3.0
GANDHI, SURAJ BNT D J83V All About Chess Intro Tournament Section 3.0
GANESAN, VIDUR RBR E 940K Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
GANZ, ELLIOT IMA C J08H Chess for Success Region A Section 2024 3.0
GAO, IAN CHA A J58D Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 2.0
GAO, SUMMER MED A J66J Decatur Gatorfest Section Kindergarten 3.0
GAO, ZIQIAN MME E K10U Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
GARCIA, CHRISTIAN ELK G H10N Charles Wright Chess Challenge Section 4 3.0
GARCIA, SEBASTIAN BMC D J78G Richland Rook Roundup Section K-3 3.0
GARCIA, SERGIO BMC E 733M Richland Rook Roundup Section 4 3.5
GARCIA-TOBAR, LIBNI ORH E J08P Chess for Success Region A Section 2024 3.0
GARCILAZO MENDOZA, SEBASTIAN RFR D J00V Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
GARDNER, ANDREW CUE E K22Z Custer Chess Fest Section 35 3.0
GARDNER, GRAYSON MTP F H05D Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
GARDNER, LOGAN CUE C J16F Custer Chess Fest Section k2 3.0
GARG, VIHAAN CMC D J10X Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 2.5
GARHWAL, ESHVIN MIS E E23D Lakeside Spring Fling Section K-5 U900 3.0
GARZA, LESANDRO MOC G J35J Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
GARZA, RIOT TRE F J80F Queen's Element Section 5th u800 3.0
GATTA, AADYA REJ G K49R Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
GATTAMNENI, VIRAJ OPW D 934M OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.5
GE, EMMA SSM B J56J Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
GE, JEREMY SSM B J88K All About Chess Intro Tournament Section 3.0
GEELHOOD, BECKETT CDK D K96U Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
GEORGE, AMEYA EBS E K88Y Lakeside Fall Classic Section K-5 U900 3.5
GEORGIEVSKI, BROCK WEL B J73P Excel With Chess Qualifier Section K-1 U 3.5
GERBOTH, CONNOR REO E J52L Knight's Tour Section 3rd - 4th Grade 3.0
GEREDA-GALVIS, JERONIMO EHA G H94Q Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.0
GHOSH, SNEHIL CBR E 738T Seattle Classic Scholastic Section 4-12 3.0
GIL, ELI WAV G H95P Knight's Tour Grays Harbor Section 5TH-7 3.0
GILBERT, ELIJAH LNC E H95W Knight's Tour Grays Harbor Section Merge 3.0
GILBERT, NOAH QAE D J74L Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
GINEZ, OLIVER CPD B K07H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
GLESSING, MAXIMUS SJV E J63C Spokane Valley Spring Break Camp Section 3.0
GODSEY, JEDIDIAH HSC C J92N The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
GOE-BRIGHT, MALACHI THO E J15K The Good Bishop Section 4TH AND 5TH GRAD 3.0
GOEL, ADVIT CMC C G22F Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.0
GOEL, ATHARVA MRL D 436Y Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.5
GOKUL, SHRAVAN EVJ G J89U Presidential Scholastic Section 5-12 U90 3.0
GOLETA, ALEC COC E J35B Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
GOLETA, EVAN COC G J35D Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
GOMON, ZACHARY AGB D J83U All About Chess Intro Tournament Section 2.5
GONG, FEDORA RSM D K37C Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
GONZALES, EZRA CRP D J61Y Richland Quads 12-30-23 Section 6 2.5
GONZALEZ, BENICIO BMC F H26B Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
GONZALEZ, DAVID CRP D J53E King's Gambit Section 3rd u800 3.0
GONZALEZ, SORAYA BMC F 254U Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.5
GONZALEZ-JACOBO, ISAAC STP G J81D Queen's Element Section 6th u800 4.0
GORLACHEV, MICHAEL FMP F K15W The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
GORSKI, CORVIN KST D J74N Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
GOSCH, CHRISTIAN EIS F J10Z Chess for Success Region A Section 2024 3.5
GOUWANG, AIXIN MED D 635H Medina All City Classic Section 1st-3rd 4.0
GOWDA, AARAV THO E K87E Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 3.0
GOYAL, AVYUKT CNH A J65X Detective Cookie Chess Classic Section K 2.5
GRAHAM, ISAAC HCC G J42K Presidential Scholastic Section 5-12 U90 3.0
GRENNAN, SEBASTIAN CAR F J26J Wade King Winter Tournament Section 45 3.0
GRIDASOV, ROBERT LAV D J03F Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
GRIMM, GIA EHA D J55G Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
GROOM, COLIN BMC E 641S Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.5
GU, LEO SCD B K31Y Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 3.0
GU, VINCENT OPW A K00L OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.0
GUITY, SAGE SYR D 251G Medina All City Classic Section 1st-3rd 4.0
GULATI, NAAMYA SKI G 649C MATA State Qualifier Section 5th - 8th G 4.0
GULIT, LAYNE FAC C J64K Franklin Spring Tournament Section k2 3.0
GUPTA, AKSHAY BCA B F62T National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
GUPTA, KRISHANG GTM G E37V OWS Fall Tornado Section K-8 Open 4.0
GUPTA, KRISHNA CNC G 802T Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 4.0
GUPTA, SATVIK EMD D K00A Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
GUPTA, SHIVAM EVJ G 474W WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.5
GUPTA, VIHAAN WOB F 172N Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 5.0
GURUPRASAD, SAKETH RBR E E50W MATA State Qualifier Section 2nd - 4th G 3.0
GUZMAN, ALLISON MCU F J45P Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.5
GUZMAN, MELANY MCU E K69G Richland Rook Roundup Section 4 3.0
GUZMAN, NATE TPS F 939A Lakeside Fall Classic Section K-5 U900 3.0
GUZMAN, TOM MTP E J79D Queen's Element Section 4th u800 3.0
HA, FATA EVF F H86A North Thurston Public Schools Tournament 4.0
HAFEN, LUKE LEL F H85Z North Thurston Public Schools Tournament 4.0
HAHL, CAMERON BMC E J79N Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.0
HAHL, MASON BMC C J52X Patriot Pawnstorm Section K-2 3.0
HAINES, DOMINIC EIS F J10K Chess for Success Region A Section 2024 3.0
HALL, ZAYNE DSR E I80Q Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.0
HALOI, RISHAV CNC G 871Z Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
HAMMETT, RYAN FEL F J10Q Chess for Success Region A Section 2024 3.0
HAN, FELIX MED A J41U Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.5
HAN, KAIYI SOM B K42P OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.0
HAN, SPENCER HSC E K75L Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.5
HAN, VICTOR HSC F B39P Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
HANEY, ELISE BHN G J39E SW WA Scholastic Championship Section Mi 3.0
HANLON, BENJAMIN LKD C K54U Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
HARMON, AJ OCH G 697N Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 4.0
HARRISON, KEEGAN WKE F 385Y Wade King Winter Tournament Section 45 3.0
HASSON, ARI SJC A J47L Decatur Gatorfest Section Kindergarten 4.0
HAUGNESS, AVERY LYC B J16D Custer Chess Fest Section k2 3.0
HAVISH, BATTALA SSM E J03L Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
HAWKINS, ANDREW MIE D J15D Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
HAYES, JACK RRG G 127B Bishop Battlestar Section K-8 u1000 3.0
HE, JIZHOU OPW C 789B Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
HE, JOSHUA CHR B J72H Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.0
HE, NICO EVG A J66X Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.5
HE, OLIVER END D K71V Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
HE, RYAN CWA C J15E Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
HEART-MYERS, SEBASTIAN VIW F 537F Decatur Gatorfest Section 5th Grade 3.0
HEAWARD, ADAM FMP F J91Y The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
HEDGECOCK, LILY HSC D K97G Richland Rook Roundup Section K-3 3.5
HEDSTROM, ELLIOT WED C K92C Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.5
HEDSTROM, PARKER WED F 498Y Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.5
HELLER, MAXWELL TRU E J09E Chess for Success Region A Section 2024 4.0
HEMPERLY, HARPER HSC E I09E Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.5
HENKEL, JAMES ETL G J21W Pierce County MS and HS Championships Se 3.0
HENRY, GABRIEL PLG E H85A North Thurston Public Schools Tournament 3.0
HERNANDEZ, JUAN DAVID DCC F K14B Detective Cookie Chess Classic Section 4 4.0
HEWITT, PRESTON SSM E H81U All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
HICKMAN, JOSHUA VIS F J45T Queen's Element Section 6th u800 4.5
HIGGINS, PETER GON F J57Y Winterfest Section elementary 3.0
HIIVALA, ANNALEIGH CRP D J00L Hanford Falcon Fianchetto Section K-3 u8 3.0
HILDENBRAND, JACE TCE F 722T Franklin Winter Qualifier Section 35 5.0
HO, SEBASTIAN EVG A H97P Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.5
HOANG, LEONARD BACH STQ A K88E Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.5
HOCHHEIMER, LUCA SGS F 179R Knight's Surprise Section pawns 3.0
HOLDER, ALEXANDER REE A J86Z Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 2.0
HOLOSTOV, BENJAMIN CRK D J94A Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
HOLOSTOV, MICHAEL PLK G J94C Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 3.5
HONG, JAMIE MED F 577Q Decatur Gatorfest Section 5th Grade 3.5
HONG, SAMIRA MCG D B77R Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 4.0
HONG, SIDNEY JML G 478H Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 4.0
HOOKER, APRYL GRC F J93P March Madness Section knights k-7 3.5
HOOPER, THOMAS CRN F K25G Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
HOPKINS, DECLAN REO E J52J Knight's Tour Section 3rd - 4th Grade 3.0
HOPKINS, ETHAN LCY F H85T North Thurston Public Schools Tournament 3.0
HOPKINS, SPENCER ORL E J52M Knight's Tour Section 3rd - 4th Grade 3.5
HOWARD, LOGAN PLG F H85W North Thurston Public Schools Tournament 3.0
HOWELL, CARLOS RIS G K38Y Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 3.5
HSIAO, AARON OMS G 338U Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
HSIEH, CHERYL BLW F J82X All About Chess Intro Tournament 3-9-24 2.5
HSU, MAX TNT D K05W Queen's Gambit Section elementary 3.0
HSU, MOLLY SOM D K44U All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
HU, ELLIOTT CSI E 837H Knightmare's Gauntlet 2024 Section 4-6 3.0
HU, MAXWELL BCA B K03N Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.5
HU, RYAN OPW A J97N OWS Fall Tornado Section K-1 U800 2.5
HU, YI-EN PI BCA D K35P Chess4All Tournament 1-28-24 Section U10 4.5
HUANG, CLORA SOM E K31H National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
HUANG, DEREK MED D 634K Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 4.0
HUANG, EDWIN OMS G 616M Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
HUANG, JADEN END C J63S All About Chess Intro Tournament 1-13-24 2.5
HUANG, KOHEI LKD D K27Z Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.5
HUANG, MAXWELL LEC E 520H Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.5
HUANG, NOLAN EVG A J67D Bryant Fall Classic Section Kindergarten 4.0
HUANG, RYAN CNH A J56H Washington Junior Open and Reserve Secti 2.0
HURD, CHARLES PKR B J72C Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
HUTCHINSON, EMMA SST F J10R Chess for Success Region A Section 2024 3.0
HUTTELMAIER, EVELYN CHR F 757Z Sunset Elementary Tournament Section AAC 4.0
HUYNH, DANIEL DCT C K87U Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 3.0
IAKYMENKO, NAZAR SHS B J19V Presidential Scholastic Section 1-2 U700 3.0
IKEHARA, ASHER CEV B H91W Dragonslayer Section elementary u800 3.0
INAMPUDI, TANVISREE RHJ G B45J Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
IP, EGAN SOM B K41L All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
IVANITSKI, DANIEL LLS D K12W The Opening - Clark County Section 1st-3 4.0
IVANOV, MATVEI EAB C K34E Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
IYER, HRISHAAN ARJUN BNT F J57L All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
IYER, SATHIK RCS F J28H Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 4.0
IYER, SATVIK NLA D B60D Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 4.5
JAEGER, RUSSELL SAN G 967K Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
JAHANI, NIKAN SNI F K89A Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
JAIN, ANVAY EBS G 874Z Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 5.0
JAIN, ASMI SGS D B47J Groundhog Gambit Section elementary 3.0
JAIN, PIASHA ENS A H78M All About Chess Somerset Tourn. Section 2.5
JAMMALAMADAKA, VIHAAN WPP G J90F WA Challenger's Cup Section Open 4.0
JANNSEN, KEVIN LBC G K12P The Opening - Clark County Section 4th-6 4.0
JANOUT, DUSHAN GON F H92B Dragonslayer Section elementary u800 5.0
JARIWALA, VIDUR THO D K87P Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
JAVED, ANGELICA SKY E K36A Custer Chess Fest Section 35 3.0
JAVED, PETER SKY C K36U Custer Chess Fest Section k2 3.5
JAYADEVAN, KUNAL SCD D 893P National Chess Day Scholastic Section K- 4.0
JAYADEVAN, NEEL SCD G 230P Seattle Country Day School Tournament Se 3.5
JAYASINGHE, SIHAS RSA F J83E All About Chess Intro Tournament Section 2.5
JEFFS, DAPHNE MMJ F J05D Dragonslayer Section elementary u800 3.0
JI, MELODY SGS C A83X Winterfest Section elementary 3.0
JIANG, JASON SSM F K94Q Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 4.0
JIANG, KYLE SSM D K93D Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
JIANG, KYLE MED B K35B Seattle Classic Scholastic Section K-1 U 3.0
JIANG, NATHAN SCD D G71Q 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
JIANG, YUANYI MME C J58J Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 3.0
JIBIN, KEVIN REJ G H82A Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 4.5
JIMENEZ, DIEGO RCE E J53P King's Gambit Section 4th u800 3.5
JIMENEZ, MALCOLM NSV D J26U March Madness Section pawns k-3 3.0
JIN, YI MED C E79S OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 4.5
JOHNSON, RAMSES MTP B K53Q Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
JONES, DEVON JML G 407J Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
JONES, MAXIMILLIAN BFD E K87K Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 4.0
JONES, TYCE CWA C H17U Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
JOSEPH, VERONIQUE SJO E J04S Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
JUAREZ-CABALLERO, CRISTINA SNI G D76Z All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 3.0
JUDD, GEORGE PUR E J57F Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
JUDE, ATTICUS HSC E J88G Kings Clash Section elementary 3.0
JURASEVICH, MASON CUE F J17N Custer Chess Fest Section 35 3.0
KACHACHI, CYRUS OPW D 763G Washington Junior Open and Reserve Secti 4.0
KAKARLAPUDI, JAIRAM ISHAAN MED B 585M 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
KAKARLAPUDI, SREERAM MURARI MED E 687Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
KAKKAD, VAYU DCT D K50L OWS Fall Tornado Section K-3 Open 5.0
KALIAN, ILLIA VIW F I13T 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
KAMALI, AMIR FMP D J92Q The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
KAMASANI, DHARSHITH FCE D J06Q All About Chess Somerset Tourn. Section 3.5
KAN, KALEB BLW F F53E 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
KANCHANAKUNTLA, ANISH REDDY TFE F J31G Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 4.0
KANDAR, AARAV FIS D K21U The Opening - Clark County Section 1st-3 4.0
KANG, MASON SSM D J29J Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
KANNAPIRAN, ARNAV OPW F 983P Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
KANNAPPAN, ANIRUDH BLW C K42Q Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
KANZHELEVA, VERA CCD C H81C Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.0
KAPIKO, KANNON COB D J26S March Madness Section pawns k-3 4.0
KAPOOR, RISHAAN PLK G J28K Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.0
KARACA, JASMINE LKD A J66B Queen's Quest 2024 Section K 2.5
KARANAM, AADYA CHK D K84K Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 4.0
KARRI, ADITYA REE F C55V National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
KARTHIK, SAI BCA D 261S Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
KASTURIYA, SOHAM CRK C J29M Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 4.0
KATIPALLY, RISHAN WOB F K31N St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
KATIPALLY, SAHAN WOB C K31R Lakeside Fall Classic Section K-2 U800 5.0
KAUSHAL, AYAAN CAV E 975V Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 2.5
KAVIYARASAN, JAI SSM C J29E Detective Cookie Chess Classic Section 2 3.0
KAYALI, KANA EBS C J29N Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 5.0
KEDARISETTY, ISHAN ING G 300B National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
KEKRE, SOHUM CSI C K24M Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 4.0
KELLEY, SIMON EVG D J75T Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 4.0
KEMPKE, GEORGE SAJ E J09C Chess for Success Region A Section 2024 4.0
KEOGH, KEITA WOE B J51X Knight's Tour Section Kindergarten - 2nd 3.0
KEOGH, SEIYA WOE F J51N Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
KERSHAW, MICAH LIV E J02A Bishop Battlestar Section 4-5 u800 4.5
KESSIE, HANNAH LIV F H91J Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.5
KHALEMA, WARREN CWA A H98G Charles Wright Chess Challenge Section K 2.0
KHANDHEDIA, DHRUVIN NIRAV CNC E 257G Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.5
KHANZODE, ADVAIT SSM D J56W Presidential Scholastic Section 3-4 U700 3.0
KHUDYEV, ELINA EPI B J97Q OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.5
KIENHOLZ, DAVID ELK F H99F Charles Wright Chess Challenge Section 4 3.0
KIM, DYLAN SCD F K38L Decatur Gatorfest Section 5th Grade 4.0
KIM, LUCAS EAS C J74R Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.5
KIM, MATTHEW RKW F K88G Chess4All Tournament 1-28-24 Section U10 3.0
KIMBALL, MILES EAG E J17R Custer Chess Fest Section 35 3.5
KING, OLIVER WKE E K36M Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
KINI, ARJUN SSM E H88B All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
KOCAK, EMIN MED A J42B Medina All City Classic Section Kinderga 3.0
KOCH, NATHAN TRU E J08M Chess for Success Region A Section 2024 3.0
KOCHERLAKOTA, VIHAAN EBS G A65P Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
KOLAR SHASHINANDAN, SHAURYA CHR D J44R Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 4.5
KOLTER, AIDAN SNI E J60J All About Chess Intro Tournament Section 3.0
KONA, VIDIP RSA F I26J WA Challenger's Cup Section Open 3.5
KONDAL, JASKIRAT CWA D I85N Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
KONDAL, SAHIBA CWA A H98H Charles Wright Chess Challenge Section K 2.0
KONDAPALLI, KEYURA EVG A J67E Bryant Fall Classic Section Kindergarten 4.5
KOSTER, JOHN SPT A J88T Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 2.5
KOSTIKOV, MATTHEW PLK G J28N Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
KOSURU, NANDAN LMA A H82T Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 2.0
KOTSINYAN, ERIK EVP B J56F St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
KOTSINYAN, ROBERT EVP D J56V Charles Wright Chess Challenge Section 2 4.0
KRAFT, PETEY CSB E J28P Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
KROGSTAD, JAXON NCS C J88M All About Chess Intro Tournament Section 2.5
KUBALEK, EVANDER RRG G D38R Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
KUCHHAL, PRANSHI RSA E B17P Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 3.0
KUKREJA, AARAV SOM F 433H Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
KULKARNI, ANIKA REE F K21E Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
KULKARNI, SAVITRU MYH A J30N MATA State Qualifier Section Kindergarte 3.0
KULLMANN, REX HSC D Z89V Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
KUMAR, ASHVIK LKD B K28T Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
KUMAR, NORAH BCA A J19M Queen's Quest 2024 Section K 2.0
KUMAR, RISHURAJ PEN F K45Y Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 3.0
KUNDUR, SAANVI ORL D J52B Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
KUNISETTY, CHEKRESH ENS F K99L Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 4.0
KUNLEY, MAX FEL E J08X Chess for Success Region A Section 2024 3.5
KUNZ, AVA STC C J18J The Good Bishop Section Merged K-3rd Gra 3.0
KUO, KYLE CLH E 916E 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
KURMAKAEV, IAN NLA B H81J Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.0
KUZMIN, KIRA IMA F J10N Chess for Success Region A Section 2024 3.0
KWAN-UCHIYAMA, AVERY JIN F H22T 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.5
KWON, AIDEN EBS E J28Q Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.5
LAGZDIN, MIKHAIL BCA B J96R 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
LAI, ARIA MED A J41T Queen's Quest 2024 Section K 3.0
LAI, AUSTIN EVG C K94F Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
LAI, KAIDEN JIN G J03Q Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 3.0
LAKKARAJU, KIRA EVG A J66S Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.0
LALITHMANI, VIDYUTH WDE B J99V National Chess Day Scholastic Section K- 4.0
LAM, SEBASTIAN OPW B J97R OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.5
LAN, JONATHAN MED D 968F OWS Fall Tornado Section K-3 Open 3.0
LAND, KAI EVG D K54P Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
LANGSTON, FELICITY MTP F 424K King's Gambit Section 5-6th u800 3.0
LARCOM, KORBIN CEE F J87V Wade King Winter Tournament Section 45 3.0
LATUSKIEWICZ, MATTHEW EPS F K21S Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.5
LAUGHLIN, CANON VLC E J05P March Madness Section knights k-7 3.0
LAUGHLIN, SELAH VLC A J04G March Madness Section pawns k-3 2.0
LAWARDY, CALYA BRY A J66A Lakeridge Tournament 2024 Section Kinder 3.0
LAWARDY, CLAYTON DCT C K13P Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
LAWRENCE, PETER LKD C K33G Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
LE, BRADEN FAC E K23D Franklin Spring Tournament Section 35 4.0
LEANOS, BRIAN TRE F J80H Queen's Element Section 5th u800 3.0
LEANOS, BRIELLA TRE E J79A Patriot Pawnstorm Section 4th 3.0
LECHNER, RYKER HSC F 496J 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
LEE, GRAYSON CNH B K02J National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
LEE, RYAN EVG A H97M Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
LENEWAY, OWEN CSI D K91V Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.0
LERVIK, HENRY CIA E K36P Custer Chess Fest Section 35 3.0
LEUNG, KATHERINE SOM E 360H All About Chess Intro Tournament 1-13-24 2.5
LEVEY, SHANNON RFP E 389R Patriot Pawnstorm Section 4th 3.0
LEW, ABIGAIL OPW D 645P Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
LEW, THEODORE OPW B K28X OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.0
LI, ALICE OPW C J98C OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 4.0
LI, ANYI LKD C J55F Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
LI, BRYAN MED A J75H Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
LI, CHUFEI CNH D 389T Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
LI, DARSON MED C K33W Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
LI, EDGAR WOB D 883Y Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
LI, ELLIOTT EVG A J66L Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
LI, EMMA THR D J98A Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.5
LI, ETHAN THR A J97M OWS Fall Tornado Section K-1 U800 2.0
LI, ETHAN STT B K35C All About Chess Intro Tournament Section 2.5
LI, ETHAN JAMES SOM B K00K All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 3.0
LI, HANSON MED F 507H Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 4.0
LI, HARRY SSS E G30G Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
LI, MOSES CDW D K26L 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
LI, REBECCA SCD C J62B Seattle Country Day School Tournament Se 3.5
LI, ROBBY SOM C K42R All About Chess Intro Tournament Section 2.5
LI, RYAN LINGJUN BUS B J88U 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
LI, RYDER MED A J66R Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 3.5
LI, SHAWN SOM C J11N Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 4.0
LIANG, DANGDANG MED A J12R Queen's Quest 2024 Section K 2.5
LIANG, DINGDING MED A J12N Queen's Quest 2024 Section K 2.0
LIANG, GRACE BAS D 183K Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 4.0
LIANG, JANE LEC E J60T Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.5
LIANG, SOPHIE MED B J43E Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
LILLIE, KINGSTON HCC E H78C Brokaw Invitational 2024 Section BrokawI 3.5
LIM, OLIVER DIS C C58T OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
LIN, ANNAN THO E C02D Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 3.0
LIN, ELLIOT THU F J71G St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
LIN, ETHAN THU F J71H Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 3.5
LIN, EVAN THU B J72G St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
LIN, HANNAH MED A J86X Medina All City Classic Section Kinderga 4.0
LIN, LUNA OPW C K01W Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.5
LIN, MICHAEL BAS E C97F 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
LIN, VIVIENNE CSI D K99D Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.5
LINDLY, KELLEN SRI F K06E Kings Clash Section elementary 4.0
LINSEMAN, AIDAN HLY D J89F Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
LITTLE, WYATT REO F J51H Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
LITVIN, LEV WKE B J25U Custer Chess Fest Section k2 4.0
LIU, ADAM EVG D K54W Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
LIU, ALEXANDER BAS E 831E Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
LIU, AUSTIN SOM D G01C Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
LIU, BIHE KKN B B78J 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
LIU, CONNOR SCD B K94D National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
LIU, DARWIN WOB A J44Q Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 2.0
LIU, EVAN CLH E C52M National Chess Day Scholastic Section K- 5.0
LIU, EVAN EVG A J66Z Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.5
LIU, HENRY WED A J66Q Lakeridge Tournament 2024 Section Kinder 3.0
LIU, JACE CNH D K00Y Seattle Classic Scholastic Section 2-3 U 3.0
LIU, JAYDEN EVG C K54X Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
LIU, KYLE CNH B K00Z National Chess Day Scholastic Section K- 4.0
LIU, LIA ENA D J58F Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 3.0
LIU, LOUIS CNH B J75J Lakeside Spring Fling Section K-2 U700 3.0
LIU, NIA SOM B J84Y Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.0
LIU, SHELDON MED C K02F Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 3.0
LIU, VINCENT ILA F 546Q Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
LO, ELLA SOM F B94E Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 3.0
LOHR, JACKSON AGB F K46G Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 4.0
LOPEZ, RODRIGO EHA G H88C Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
LOUWS, MICAH CUE B J16B Custer Chess Fest Section k2 3.0
LU, CLEMENCE JIN D K84Y Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
LU, GABRIEL CWA F K51S Charles Wright Chess Challenge Section 4 4.0
LU, KATHRYN CHR E 191C Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.0
LU, OLIVIA ETS A J12P Queen's Quest 2024 Section K 2.0
LU, QUINTON WED E K91U Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
LUCATERO, LUCAS OCH G F32U Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 4.0
LUKSON, LORELEI OER A J00J Bishop Battlestar Section K-3 u800 2.0
LUKSON, LUKA LEC F F91D Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 4.0
LUM, BOAZ TRH C J62C Richland Rook Roundup Section K-3 5.0
LUO, PETER SHV E 664K Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
LUO, VIVIENNE SHV C 703P OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
LYBBERT, WESTON LIV F J01V Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
MA, CAROLINE BCS B K93V Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.5
MA, LEWIS SOM C 587M Seattle Classic Scholastic Section K-3 O 3.0
MA, ZILIANG DCC G A69N Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
MABALAY, PEYTON CUE C J16C Custer Chess Fest Section k2 3.0
MACDONALD, LIAM MPK E J34X Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
MADHU, SAMARTH EVG A J66U Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.0
MAGDANGAL, ALEXINE CTK D J00W Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.5
MAGNIN, HUGO FAP B H94D Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
MAHADIKAR, PRATVI JUA D J31A Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
MAHALE, AVNEESH CNH B 993F All About Chess State Qualifier 11-18-23 3.0
MAHARAJA, IMAI HMN D K34K Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
MAHESHWARI, OM LKD B J61P Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
MAI, ANDREW CWA B H98M Charles Wright Chess Challenge Section K 3.0
MAIBAUM, BRYCE CSI D 124D Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.0
MALHOTRA, DILRAJ MAH B K02Y Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
MALHOTRA, SARTAJ KND F K69K All About Chess Intro Tournament Section 3.0
MALLU, DEVASHREETHA REDDY BRH A J73Q Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 2.5
MALLU, RUSHANK REDDY BRH E K93H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
MAMADGI, UTHKARSH PLK G J47A Chess4All Tournament 1-28-24 Section U10 3.0
MANDORE, ISHAAN WPP F J70V Presidential Scholastic Section 5-12 U90 4.0
MANGLA, ATHARV GRR D K07C Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
MANLY, SHAFTER CUE F A72M Custer Chess Fest Section 35 4.0
MAO, KAIYA MED A J41Q Queen's Quest 2024 Section K 2.5
MARANAN, ETHAN SLT E J52F North Thurston Public Schools Tournament 4.0
MARELLA, AKHIL CHR E K93L Presidential Scholastic Section 3-4 U700 3.5
MARISCAL, JONATHAN MCU F K69F Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.5
MARROQUIN, CHASE CRP D J62A Richland Rook Roundup Section K-3 3.5
MARRUGO, EMILIO OPW D E25J 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.5
MARTINEZ, ALEXANDRA MCU F J45H Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
MARTINEZ, CAYSON CRP D J61Z Richland Rook Roundup Section K-3 3.0
MARX, ALEX LEL D H84E North Thurston Public Schools Tournament 3.0
MASTERS, TAKUMI RKW A H82S Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 2.0
MATHUR, VIVAAN CBR F K76F Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 3.0
MATTOS, JAXON PLG D H84F North Thurston Public Schools Tournament 3.0
MAUSETH, SHANNON JML G 483U Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
MAVILA, MUKUND TBK D K62K St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
MAYER, SOPHIA SOM C H78S All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
MAZALOV, DENIS NLA E K10S 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
MAZER, HARVEY SNE D J59E All About Chess Intro 4-13-24 Section AA 2.5
MCCARTHY, CONNOR LKD E G20K Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 4.0
MCCLENAHAN, NICKLAS AGB F K26V Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 4.0
MCCOLLUM, DREW MTP E J03V Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 4.0
MCGIVERN, JOHNNY HUT F 804V March Madness Section knights k-7 3.0
MCINTYRE, ISAAC ETS E 466S Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 5.0
MCINTYRE, JOHN HSC F J63F Groundhog Gambit Section elementary 4.0
MCKISSICK, GRAY SAJ F J11G Chess for Success Region A Section 2024 4.0
MCLOUGHLIN, VAUGHN CUE F K36N Wade King Winter Tournament Section 45 4.0
MCNAGHTEN, TRISTAN MDR C J04P March Madness Section pawns k-3 3.5
MCNEES, PORTER SKK F K37S Queen's Gambit Section elementary 3.0
MCWHIRK, JACE RFP A J77T Queen's Element Section K-2 u800 3.0
MEENAKSHI SUNDARAM, ADHEESH CDW F K00E Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
MEENAKSHI SUNDARAM, PAVITHRAN CDW B J99Z Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
MEHTA, ANIKA EBS F B71K Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.5
MEHTA, DHRUV CNC F J11L Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 3.0
MEHTA, JAHNAVI CNC D J11K Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.0
MEHTA, SHAAN WME G K27A All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 3.0
MEI, FELICITY BCA B K89R Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
MEJIA, VINCENT RRG G 271G Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
MEKA, SUHAAS REO F J51J Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
MELIUS, MASON FAC G F58R Franklin Spring Tournament Section 68 3.0
MENDEZ, JADEN MTP F I40R Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.5
MENDOZA, ZAIRA RCE D J52Z Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
MENEZES, KIAN CLH B J97B All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.5
MENEZES, RONIT CLH E K44M All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
MENG, MIRANDA OPW E H69P 18th Susan Polgar Foundation National Op 5.0
MENJIVAR, BRYAN RFR F J80L Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
MENJIVAR, VALERY RFR D J78D Richland Rook Roundup Section K-3 3.5
MENON, RIAAN EBS C H83A Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 5.0
MERRILL, JUDAH MTI G J21U Pierce County MS and HS Championships Se 3.0
MERRILL, JUDE LIV F J01X Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
MERRIMAN, DANN WMN E F79Y National Chess Day Scholastic Section K- 5.0
MERRYMAN, WESTON JML G 399H Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
MEYMANDI-LI, ALVIN CNC C J64F Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.5
MICHAEL, SOPHIA DCC D 704F Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
MIKHEYEV, TIMOTHY SST F J11H Chess for Success Region A Section 2024 4.5
MIRCHANDANI, KIAAN MED D K92Z Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
MIRPURI, SHREVIN HIRO OMS G J03R Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 5.0
MISHRA, AAKASH EBS E 439K Washington Class Championships Section C 3.5
MISHRA, ANGAD RKW E K70V Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 3.0
MITRA, RISHAB OPW F 138L 18th Susan Polgar Foundation National Op 5.0
MITTAL, OAS BRH C J87L Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 3.0
MIURA, LEO MIE G K60V Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 3.0
MOGHE, ARJUN REJ G A42C Knightmare's Gauntlet 2024 Section 4-6 3.5
MOGUEL, GERARDO RFR F K96N Richland Rook Roundup Section 5 3.0
MOHAN, VISHNU KKN F F41R National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
MOMOTOK, CHARLIE KCC C K38Q King's Gambit Section K-2 u800 3.5
MONCADA, ORLANDO MCU F K69D Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
MONZON, JESUS ADRIAN RCE E J79J King's Gambit Section 4th u800 3.0
MOONEY, ZACK CSI F J76L Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
MOORE, ETHAN CRK E J49L All About Chess Intro 4-13-24 Section AA 2.5
MORA, JESUS MCU E K53R Richland Rook Roundup Section 4 3.0
MORFIN, XAVIER LIV E J01Y Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
MORRIS, COLT CHT G J73G Pilgrim's Progress Section elementary 3.5
MORRIS, LUCAS SAJ F J11E Chess for Success Region A Section 2024 4.0
MORTON, BRAYLON FLM G J27F Groundhog Gambit Section elementary 4.0
MOSQUEDA, DIEGO MCG F J45J Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
MOSQUEDA, LUKE LIB D H90L Hanford Falcon Fianchetto Section K-3 u8 4.0
MOSS, SILAS HDP E 843D Last Chance Section elementary 3.0
MOSS, SOLOMON HSC G H79G Last Chance Section elementary 5.0
MOULTON, DAKOTA KCC B J45Y Queen's Element Section K-2 u800 3.0
MUELA, PABLO MMJ E J04W Dragonslayer Section elementary u800 3.0
MUKHERJEE, ANAHITA PEN A J14K Seattle Country Day School Tournament Se 3.5
MUKHERJEE, ANJALIKA UPA G J94B Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
MUKUND, ANIRUDH LAV G K18S Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 4.0
MULUGETA, IMNET DCC G H94N Chess Mates Spring Fest Section 5th - 8t 3.0
MUNIZ, IVAN BMC B H90E Hanford Falcon Fianchetto Section K-3 u8 3.0
MUNOZ, PERLA RRG G J81F Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
MUNOZ, SALVADOR BMC F K53B Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
MUPPALLA, VYOM OPW B K19F OWS Fall Tornado Section K-1 U800 4.0
MUSCUTT, ABRAHAM HSC E J71L 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
MUTHINTI, ABHIRAM RKW C K27S Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
NAGI, ARJAN THR A J67B Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.5
NAGLE, SAM WED E J76A Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 3.0
NAGPAL, RONEN WME E K13Q The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
NAIDENOV, ETHAN HSC F J36K Waypoint Foundation Tournament Section W 4.0
NAIK, SHREYAS ETS E J98X Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.0
NAIR, ISHAN SKI G 670E OWS Fall Tornado Section 4-8 Open 4.0
NAIR, VIHAAN FRW A J97F OWS Fall Tornado Section K-1 U800 2.0
NANDAKIRAN, ADVAITH SSM B J88H All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
NANDAKIRAN, VIDYUTH SSM E 617C All About Chess State Qualifier 11-18-23 3.0
NARDIN, DASH SAJ C J08D Chess for Success Region A Section 2024 3.0
NARKHEDE, KSHITIJ CRK C A27K MATA State Qualifier Section 2nd - 4th G 5.0
NAUNGAYAN, LANDON CRP F J80K Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
NAVEH, IDO SOM E K63G Decatur Gatorfest Section 4th Grade 3.5
NAVEH, YANIV SOM D K62Z All About Chess State Qualifier 11-18-23 5.0
NELSON, ELLIS BRY E B28C Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 3.5
NELSON, MILOE CRP D 915Y Richland Rook Roundup Section K-3 3.5
NELSON, OWEN THU F D35B Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 4.0
NEVRAUMONT, JULES SCD A J66F Medina All City Classic Section Kinderga 3.5
NEVRAUMONT, MARA SCD B K40M Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
NEWELL, ASHER CSI C J75Z Chess Mates Spring Fest Section 2nd - 4t 3.0
NEWELL, BENJAMIN THO E K87J Knightmare's Gauntlet 2024 Section 4-6 3.0
NEWELL, JONATHAN THO E K87B Knightmare's Gauntlet 2024 Section 4-6 3.0
NG, ETHAN GRS C K12Y FPHRC Middle Game Section 1-3 3.0
NGU, ELLIOTT CGR G 452U All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 4.0
NGUYEN, BAO RIV E J09D Chess for Success Region A Section 2024 4.0
NGUYEN, CAITLYN RFP F 663J Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.5
NGUYEN, CHI TEH F H86H Fairwood Library 3-30-24 Section Open 3.0
NGUYEN, JASON CRP F J45Q Queen's Element Section 5th u800 3.0
NGUYEN, JUSTIN NWJ G J86L Fairwood Library 3-30-24 Section Open 4.0
NGUYEN, VIET TMB G 508J Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
NI, NICOLE NPT D J03A Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 4.0
NIDAMARTHI, NIKHIL BLW E 375J All About Chess State Qualifier 11-18-23 3.5
NORI, VISHNU VALLABHA CBR A J06A All About Chess Intro Tournament 3-9-24 2.0
NUNES, TEAH SLB C J61G All About Chess Intro Tournament Section 2.5
NUNEZ, JUAN RFR E J79F Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
O'CONNELL, JACKSON NOW E 792U Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
O'NEIL, OWEN TLE F G89E Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 4.0
OBEROI, OM SCD D J15B Seattle Country Day School Tournament Se 3.0
ODUPITAN, OLIVER STC G 964H St. Charles Gambit Section 6th - 8th Gra 3.0
OH, SARAH OER F C73R Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.5
OH, SEOJOON SSM D J70T 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
OLIVO, JAMES BMC F 632U Richland Rook Roundup Section 5 3.0
OROZCO, KEENAN MTP E 793F Patriot Pawnstorm Section 4th 3.0
OWENS, PICKENS LEL D H84L North Thurston Public Schools Tournament 4.0
PAESCHKE, RILEY MTP D 271X Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
PAI, SAMIKSHA SSM D J19X Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 4.0
PAI, VIHAAN CHA E K17C Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.5
PAINE, CLARA TLI E K01Z Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 5.0
PALATHINGAL, RAFAEL KKN E 196R OWS Fall Tornado Section K-8 Open 3.0
PAN, DAVID MED C 330Y Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
PAN, JESSE ENS C J61R Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 5.0
PAN, PENG-CHI SSM C K24N All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
PAN, PENG-RUEI SSM E 759R All About Chess State Qualifier 11-18-23 4.0
PAN, PENG-YU SSM C K24P All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
PANDIT, VIHAAN LAV F J99D Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
PANG, LUCAS BCS B K93Q Decatur Gatorfest Section 1st Grade 3.0
PANTEA, ZION DCC E K63Y Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
PANTOJA, CAIN OCH G 228C Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 5.0
PARASURAMA, CHINMAYI CPJ G 679F 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
PAREEK, AAROHI SSM E J55S Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
PARHAM, MARC EVG A J41Z Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 3.0
PARIHAR, ADVAY SOM D D66D Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
PARKER, LEIGHANN EIS F K16F Chess for Success Region A Section 2024 3.0
PASSMORE, MILA MED D 810A 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
PASYAVULA, VITHUN SOM D J59C All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
PATEL, AARYA REE F K30E Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 5.0
PATNAIK, RISHABHDEVA CRK F G72D The Opening - Clark County Section 4th-6 4.0
PELLICIOTTI, LUIGI THO D J56U Decatur Gatorfest Section 3rd Grade 3.0
PELTO ANDERSON, JACK BRY C J68W Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
PENA, LEO HTE B J00S Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
PENAFIEL, JHON JML G J80Z Queen's Element Section 6th u800 3.0
PENG, ERIC SSM F J31E Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.0
PENTA, VED SHS A J06E All About Chess Intro Tournament 3-9-24 2.5
PETERMAN, KENNEDY LIV F J01T Bishop Battlestar Section 4-5 u800 3.0
PHADNIS, AKASH DIS A J27M Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
PHADNIS, NEIL DIS D K44Y All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
PHAM, WESTON OPW E 538U Medina All City Classic Section 4th-5th 3.5
PHAN, CHERYL EBS E J75Y Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
PHANEESH, SAANVI SSM E 983M Queen's Quest 2024 Section 4-5 3.0
PHEYSEY, JACKSON CRP E E81Y Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.0
PHILLIPS, WILLIAM MAG B J43H Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
PHILO, JAMES MOA E K97P Queen's Element Section 4th u800 4.0
PLEASANT, RAHMAN STP G K53D Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
PLEASANTS, GABRIEL THU D 149G Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
POLE, HUNTER CMB B H98Q Charles Wright Chess Challenge Section K 4.0
POLUPAN, JASON SOK G J35H Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
POOL, JAMES ORA B H88Y Detective Cookie Chess Classic Section K 3.0
PRADEEP KUMAR, ABHINAV TBK F K47V Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
PRADEEPKUMAR, ADRIT LKD C K54S Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.5
PRASAD, RHEA DHL A J92U Detective Cookie Chess Classic Section K 2.0
PRASANNA, CHARAN LMA D J46Z Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
PRASHANT, NIRANJAN PFC G 468K MATA State Qualifier Section 5th - 8th G 3.0
PRAVLIK, AIDEN FRI E 416H Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 4.0
PREYAPONGPISAN, ANGUS CLH F J83D Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 3.0
PUMPHREY, BROOKS CRP E J79M Richland Rook Roundup Section 4 3.0
PURANIK, ARMIN SSM D J56Z Washington Junior Open and Reserve Secti 4.0
PURI, KAYAAN SGS F 159A Pilgrim's Progress Section elementary 3.0
QIN, JAYDEN MED D B48Z Medina All City Classic Section 1st-3rd 4.0
QIN, MASON LEC E K97A Richland Quads 12-30-23 Section 6 2.5
QIN, SKYLER OPW A J97T OWS Fall Tornado Section K-1 U800 5.0
QU, YUWEN RSA B K86G Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
QU, ZIYOU BRB A J86W Lakeside Spring Fling Section K-2 U700 2.5
QUINTANA, LEO IMA F J10Y Chess for Success Region A Section 2024 3.5
QUINTERO, RAUL RFR E J79K Bishop Battlestar Section 4-5 u800 4.0
QUISENBERRY, FINN HUT B J26X March Madness Section pawns k-3 3.5
QURESHI, DANISH BLN G F36V Franklin Spring Tournament Section 68 3.0
QURESHI, HAROON RBR D J95Y Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 3.0
RABINDRANATH, GUHAN EMD E H35G Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.0
RACHIBA, ALISA EVP D K08E Seattle Classic Scholastic Section 2-3 U 3.5
RACKOFF, DYLAN BLW G 507J Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
RAGHUNATHAN, VIDUR MCI E 878A Bryant Fall Classic Section 4th - 6th Gr 4.0
RAJ, SKANDHA EVG B K55U OWS Fall Tornado Section K-3 Open 4.0
RAJA, RIAN SKW G 786E Challenger Cup Scholastic Section 4-12 O 4.0
RAJAN, SAMVID REE C K05K Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.5
RAJESH KUMAR, DHRUVA XXX A J89S Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 2.0
RALPH, BROOKS IMA F J11J Chess for Success Region A Section 2024 4.5
RAMAN, ARJUN ETS B H96Y St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
RAMANA, VIHAAN KKN B J99P Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 3.0
RAMASUBRAMANIAN, SAMARTH SSM D J03G Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
RAMIREZ, IZABEL MTP G A77W Queen's Element Section 6th u800 3.0
RAMIREZ, KANE WIW D J72E The Opening - Clark County Section 1st-3 4.0
RAMIREZ, PEYTON STC G K61L Charles Wright Chess Challenge Section 4 3.0
RAMIREZ, YASMINE MCU F K69C Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.0
RAMKUMAR, NIKHIL RBR G 115E WA Challenger's Cup Section Open 3.0
RAMOS, CHARLESTON FZA E K71F Richland Rook Roundup Section 4 4.0
RAMOS, ZACHARY DEH G K71L Richland Rook Roundup Section 6-8 4.0
RAMPALLY, VIRAALI LKW D C95B Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.0
RANGEL, MARIANNA MTP D J78J King's Gambit Section 3rd u800 3.5
RANGEL, VALENTINO TRE F J79X King's Gambit Section 5-6th u800 3.0
RANJITH, JANANI SHV B K65E Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
RAO, AADVIK SOM B B57X Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 3.0
RAO, ATHARV SOM F B90T Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
RASTOGI, ATHARV PFC G 377H OWS Fall Tornado Section 4-8 Open 4.0
RATHINASABAPATHY, VARSITH ING G J60E All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
RAVINDRAN, RIYAAN CBR F J57K Washington Junior Open and Reserve Secti 4.0
RAVITSKY, AVIGAIL FAC E H95B Franklin Spring Tournament Section 35 3.0
RAZMOV, SIANA HZF B K93Y Seattle Classic Scholastic Section K-1 U 3.0
REAGAN, PAXTON MCG C K96W Patriot Pawnstorm Section K-2 3.0
REDDY, AARAV CRI D J83W All About Chess Intro Tournament Section 4.0
REDDY, AARIV GRR B K34T Excel With Chess Qualifier Section K-1 U 3.0
REDDYSHETTY, ARYAN DIS D 499Q National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
REHORST, DONOVAN CWA B H98P Charles Wright Chess Challenge Section K 3.0
REIMER, OLIVER LKD F G59D 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
REN, AARON SONG ENA E G67B Washington G/60 Championship Section Ope 3.0
REYNOLDS, BENNETT WKE B J64R Franklin Winter Qualifier Section k2 3.0
REYNOLDS, ELLIOT WKE B J64U Franklin Winter Qualifier Section k2 3.0
REYNOLDS, PIERCE IGN D H84H North Thurston Public Schools Tournament 3.5
RICHARDSON, CALEB LIB A J23D King's Gambit Section K-2 u800 3.5
RICHARDSON, EZRA LIB D J23K Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.5
RIDENOUR-SCHOLTZ, ETHAN LLL E 239W Franklin Spring Tournament Section 35 3.0
RIOS, NICHOLAS HCC G J77M 2023 WA State MiniTeams Championship Sec 3.0
RODWELL, OLIVER MDR C J27D March Madness Section pawns k-3 3.5
ROGOV, AUDREY MED A J66D Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 2.0
ROGOV, RICHARD MED C J68U Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
ROGOVOY, ALEXANDER TIM E K14Y National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
ROMASHCHENKO, DANIEL FMP G J25H FPHRC Middle Game Section 4-6 3.0
ROMERO, OLIVER SNI D K44Z Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
ROORBACH, NARIN PIO F K16G 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
ROSALES, GAVIN TRE E 340W Queen's Element Section 4th u800 3.0
ROSALES, TEODULO TRE D J23M King's Gambit Section 3rd u800 3.0
ROSENBAUM, CONLEE MCG C J22Z Bishop Battlestar Section K-3 u800 3.0
ROSENLIEB, YONIT SKY D K37F Wade King Winter Tournament Section 23 4.0
ROY CHOWDHURY, AVYAAN THR C H82M Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.5
ROZUM, JULIAN LLS F K12L The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
RUAN, JIYONG SHS C J19W Presidential Scholastic Section 1-2 U700 4.0
RUIZ, ANDRE BMC D J53K Patriot Pawnstorm Section 3rd 3.5
RUIZ, AYSON BMC C J45Z Queen's Element Section K-2 u800 3.0
RUSSELL, EMERSON BLE F K23A Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
RUTIA, VED CHR C 547E Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.0
SABARISH, ANANYA BCA D G02Z OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.5
SABHARWAL, VIHAAN DCT C K87T Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
SABOO, ISHAAN EVJ G J59Q All About Chess Tournament 2-24-24 Secti 3.0
SADDI, NEEVAN REDDY GRR E H87M Washington G/60 Championship Section Ope 3.0
SAENZ, ABIGAIL STP G 672R Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
SAILER, SHAUNAK OPW G C25Z National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
SAIRAM, ADVAITH RBR A K01Q Washington Junior Open and Reserve Secti 2.0
SALAZAR, BRANDON RIV E J08U Chess for Success Region A Section 2024 3.0
SAMIEV, ALEXANDER SSP G K22P Knight's Surprise Section pawns 3.0
SAMPATHI RAO, SRI JAYRAJ SSM F K37Y Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
SAMSON, COLETTE KCC E B97M Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 3.0
SAMSON, LINCOLN KCC B J78N Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
SAMSONOV, KIRILL UPP D H98S The Good Bishop Section Merged K-3rd Gra 4.0
SANBORN, RYDER JML G J81E Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.0
SANCHEZ, CHRIS IMA F J11D Chess for Success Region A Section 2024 4.0
SANDERS-BAKER, IDRIS PKR B J87B Challenger Cup Scholastic Section K-1 U8 3.0
SANE, ANAY SSM D J56T Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
SANG, ANDY IMB B K65W WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.0
SANGANABOINA, ASHRITH RBR F J49F Decatur Gatorfest Section 5th Grade 3.0
SANKAPAL, PRANAV SNE C J61E All About Chess Intro Tournament Section 2.5
SANKRITHI, SARANG HSC E B11D Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.0
SANKRITHI, VIVAAN HSC A K61R Seattle Classic Scholastic Section K-1 U 4.5
SANTIAGO, JOSUE QUJ G J35K Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
SARAVANAN, NAVIN FRW A J85A Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 2.0
SARAVANAR, VANSHIKA PEN C J70N Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
SARDARLI, ADNAN MIS D 671W Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.0
SASAKI, HANZO MED D K34B Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 3.0
SATHISH, RITWIN RSA F C54Z Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 2.5
SATHYAMURTHY, SHREYUS BLW B J60Z Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.0
SATISH KUMAR, SAI NAVANEETH CEN F H21Y Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 4.0
SATISHKUMAR, GAUTHAM RCS E C88L Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.0
SAWAYA, BO COL E J26G Custer Chess Fest Section 35 3.0
SCHAAF, GARRETT PCA G 801E Patriot Pawnstorm Section 6th 4.0
SCHASTEEN, NOBLE DCC D A04C Washington Junior Open and Reserve Secti 4.5
SCHECHTER, ELIZABETH MED E 373X Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.0
SCHMIDT, HARRISON MOC G J35N Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
SCHULTZ, THEODORE WED E K91Y Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
SCHUTZ, HENRY KCC F J80M Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 3.5
SCHUTZ, VICTORIA CHJ G J59P Bishop Battlestar Section K-8 u1000 3.0
SCOTT, LIAM PSP E K50P Groundhog Gambit Section elementary 3.0
SCUTARI, LUCAS CJS D J92G FPHRC Middle Game Section 1-3 3.0
SEMBIUM, ADITI BCA D K25W Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
SHA, RYAN MED D J87G Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
SHAFIGULIN, TIMUR XXX C D97N Jing Mei Phoenix Scholastic Section 1-3 3.0
SHAGAS, JOSHUA DCT D K87R OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
SHAH, AARIT MTW F 710Y Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 4.5
SHAH, AARUSH LEO G K00C Detective Cookie Chess Classic Section 4 3.5
SHAH, HRIDHAAN CBR E 561Z Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
SHAH, KANAV LMA F 295Q Challenger Cup Scholastic Section 4-12 O 3.0
SHAH, RACHIT BNT D K44K Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 5.0
SHAIKOT, SABEER ENS F 147Q Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 3.5
SHANG, MAXWELL MED D 292N 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.5
SHANKARANAND, DEEKSHA EBS F I74Y Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
SHAO, LANG SOM B K14U Chess4Life Issaquah Qualifier 11-18-23 S 3.0
SHAPIRO, MAKSIM LMA E K10R Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
SHARAN, AADYA EVJ G J59A All About Chess Intro Tournament 1-13-24 3.0
SHARMA, PARTH RSA G G29G Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.5
SHARMA, SAMARTH EVG B J75K Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
SHARMA, SANSKAR BNT E J28S Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 4.0
SHARMA, SHIKHAR ETS A H87J Sunset Elementary Tournament Section AAC 2.0
SHARMA, SIDARTH EVG B J75G All About Chess Intro Tournament Section 2.5
SHARMA, SRISHTI ISM G J88P All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
SHASHA, EREL HMN E H81Z Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.0
SHAW, RYDER RFP E J23U King's Gambit Section 4th u800 3.5
SHEEHY, JULIAN BRY A J67A Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.5
SHEKER, WESLEY DCT E J69H Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 4.0
SHEN, BELLA BCA A J72F 18th Susan Polgar Foundation National Op 2.0
SHERWOOD, COLE FRE D D99U Queen's Gambit Section elementary 3.0
SHERWOOD, OWEN FRE F H61U Kings Clash Section elementary 3.0
SHETLER, EZRA CUE A J15U Custer Chess Fest Section k2 2.0
SHI, SHAWN WOB D 356Y National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
SHIELDS, CONOR KOP G K51J Knight's Tour Section 5th - 8th Grade 3.0
SHIH, BEI OVL F 630G Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
SHIH, KEI UCD C 982C Queen's Quest 2024 Section 1-3 4.0
SHING, LUCAS HZF C J74H Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
SHOPAY, CADE LKD A J54L Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 2.0
SHOVE, EMMETT HSC G J91X FPHRC Middle Game Section 4-6 3.0
SHPAK, GLEB NSV F K37W Groundhog Gambit Section elementary 3.0
SHRIVASTAVA, AMOGH SHS F J11M Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 3.0
SHUKLA, AARYAN GRR C K42V Chess4Life Issaquah State Qualifier 12-2 3.5
SIEK, PETER HMO D K62A St. Charles Gambit Section 3rd - 5th Gra 3.0
SIKHAKOLLI, JASHYANT XXX D J47B Chess4All Tournament 1-28-24 Section U10 4.0
SILVER, REMI EVG A H97H Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
SIMONS, WINSTON LKD B K28S Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
SINGH, AARIKA BCA E K30Z Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
SINGH, RAJVEER EPC D J34V Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
SINGH, RUSHIL SNE G B52N Washington Class Championships Section C 3.5
SINGHAL, ARYASH SYC E 595L Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 4.0
SINGHAL, SANYUKT FRV B J30P MATA State Qualifier Section Kindergarte 3.0
SINHA, AGASTYA BRH E A75C Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 2.5
SINHA, ISHAYU CDW F J24F Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 2.5
SINHA, PRATYAKSH REE D J69N Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.5
SISOLAK, COLE EVG A J66Y Bryant Fall Classic Section Kindergarten 3.5
SIVA, VIKAAT DIS A J30L MATA State Qualifier Section Kindergarte 3.0
SIVANAND, RAGA OPW D G97Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
SKELTON, CONRAD SNE A J81Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 2.0
SKELTON, MALCOLM SNE C K41T All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 4.0
SLETTEBAK, JORDAN EMS G 604V Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
SMACINIH, ALEXANDER SOM F G83H Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.0
SMALL, YULI JHY E K39Q Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.5
SMITH, BEN BLE D G44D Custer Chess Fest Section 35 3.0
SMITH, GIDEON FRE A J93N Queen's Gambit Section elementary 2.0
SMITH, PETER LKD F 751W Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.5
SNYDER, DAMIEN CEE D C98M Franklin Spring Tournament Section 35 3.0
SO, BRANDON CCD C K01X Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 3.0
SOLTANI, EVERETT WED E K91N Decatur Gatorfest Section 4th Grade 3.0
SOLTYSHAK, ANTHONY MDR F J27B March Madness Section knights k-7 3.0
SOMA, TEJ KRISHNA EMD A J30G MATA State Qualifier Section Kindergarte 2.0
SONG, ELI OER B H90J Hanford Falcon Fianchetto Section K-3 u8 3.5
SONG, LUKE OER C J00X Bishop Battlestar Section K-3 u800 4.0
SONGCO, SIMON NWJ G H86K Fairwood Library 3-30-24 Section Open 4.0
SORENSEN, RHYS THO D J48N Decatur Gatorfest Section 3rd Grade 4.0
SOTO, ELIJAH RFP F D86Q Queen's Element Section 5th u800 3.0
SOULIOS, KONSTANTINOS BFD B K88D Chess Mates Spring Fest Section Kindegar 3.0
SOYKAL, TOPRAK MME D K25R Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
SPATARO, ANNA STT C K65C OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
SPEARMAN, EMERY DCC F 101R Seattle Classic Scholastic Section 4-8 U 3.5
SREBRNIK, MIKA SJC E J48R Decatur Gatorfest Section 4th Grade 3.0
SREERAM, VIHAAN BLW E K01U All About Chess Intro Tournament Section 3.0
SRERAMAN, RAHUL BCA D J42L Chess4Life Issaquah State Qualifier 10-2 5.0
SRERAMAN, ROHIT BCA D G92Q Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
SRIKRISHNA, SRIVISHNU SHS B J61H All About Chess Intro Tournament Section 3.0
SRINIVAS, SHARAV RKW E I03B Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
SRINIVAS, SIRI RKW C K89Q 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
SRINIVASAN, ATUL TBK A K65P Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
SRIRAM, AAHAN BCA E C03K Seattle Classic Scholastic Section 4-12 3.0
SRISHANKAR, SURYAA FRW E K87F Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
SRIVASTAVA, MANYA SKI G 758W Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 3.0
STALLINGS, PAXTON PLG F H85V North Thurston Public Schools Tournament 3.0
STATZ, ELIJAH VLC E J27E March Madness Section knights k-7 3.0
STAWITZ, BOHDAN BRY B K92E Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.5
STEADMAN, CADE EVF D H84J North Thurston Public Schools Tournament 3.5
STEELE, JOHN NOW C J55E Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 4.0
STEINHAUER, SCOUT STC B J18M St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
STERN, ELI RCS C J29F Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
STOER, TOBIAS WED F E46C The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
STOJSAVLJEVIC, AVA SSM A J12Q Queen's Quest 2024 Section K 2.5
STROZYK, ALDEN CPI E H85C North Thurston Public Schools Tournament 4.0
SU, ALFRED SPT F 929B Presidential Scholastic Section 3-6 Open 3.0
SU, OLIVER JIN D D01U Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 3.0
SUBRAMANIAN, VARUN PRE E J91Z The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
SUN, ETHAN JIN C K94M Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.5
SUN, YIAN END F 238S Chess4Life Issaquah Qualifier 2-10-24 Se 3.0
SURAPANENI, MANOAH PRO C H77Z Brokaw Invitational 2024 Section BrokawI 3.0
SURESH BALAJI, SHRI JIVIKA HSC A K40B OWS Fall Tornado Section K-1 U800 2.0
SURESH BALAJI, SHRI THASHATHIKA SWR D K91T 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
SURESHKUMAR, SANJAY LVT E J34Z Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
SURINENI, AADITRI MSM D J52D Knight's Tour Grays Harbor Section Merge 3.0
SWAIN, SAMARTH MME B J58S All About Chess Introl Tourn 2-10-24 Sec 3.0
SWIFT, IAN SWE E J63A Spokane Valley Spring Break Camp Section 3.0
SYAL, YASH CDI F C10R Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
TA, JAXSON KST C J54Z Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 4.0
TAKALA, GREYSEN VIW F E55T Decatur Gatorfest Section 5th Grade 3.0
TALBERT, TITUS CEE C J16A Custer Chess Fest Section k2 3.0
TAM, AZURE CSE E J19Y Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 4.0
TAMANAHA, RYDEN BLW G 132N Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
TAN, MAI MED C K93R Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 3.0
TAN, MATHEW THU D J76C Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
TAN, NATHAN UCD E 412Y Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 4.0
TAN, SETH UPP E E65L St. Charles Gambit Section 3rd - 5th Gra 3.0
TANDON, AYAAN CRK F G07U Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
TANDON, COPEN FAC D K83H Franklin Spring Tournament Section 35 3.0
TANG, KHAI THU E J48Q Decatur Gatorfest Section 4th Grade 3.0
TANG, RYAN MED B J43K Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
TAO, GARY OPW D I76J Sunset Elementary Tournament Section AAC 3.5
TAO, HONGXI LTL A H98A Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
TASKAR, ETHAN MYH C J55J Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
TATIMATLA, SHARAN SWL F J49G Decatur Gatorfest Section 5th Grade 3.0
TAULU, OTSO CSI C J70S Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 3.0
TAYLOR, AIDAN MGV F J44K Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
TAYLOR, HADLEY RIV E J09B Chess for Success Region A Section 2024 4.0
THAM, LUCAS EVG D 984X Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
THANGAKUMAR, PRANAV SSM F J49C Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
THANIKONDA, KRUTI CMC D K84W OWS Fall Tornado Section K-3 Open 4.0
THARIAN, ISAAC TOP D K39K Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
THOMAS, DAVID CIJO TBK C J03B St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.0
THOMPSON, GRANT MGV F 337E St. Charles Gambit Section 3rd - 5th Gra 3.0
THOMSON, COLE CUE E K36B Wade King Winter Tournament Section 45 3.0
THORRINGTON, JAMES SAN F 547U National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
TIAN, ERIC SOM F I80S 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
TIAN, GRACE CRI G E89L Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
TIE, MIKE END F 856Y Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
TING, SOPHIA KSH D K64W OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 4.0
TINWALA, MUFADDAL NCS E K90P Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
TIWARI, ASHWIN LKD B J43F Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.0
TOEWS, NATHAN MIN E J08V Chess for Success Region A Section 2024 3.5
TOO, AMELIA THU D K87Q Detective Cookie Chess Classic Section 2 3.0
TORRES, SELENA CRP E J45F Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
TORTORELLI, TREY NWC F J73E March Madness Section knights k-7 3.0
TRESPALACIOS, JAMES JIN A J02N Jing Mei Phoenix Scholastic Section K U7 3.0
TREVINO-GONZALEZ, RAMIRO OCH G K69A Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 4.5
TRIANO, TONY SKY E J17K Custer Chess Fest Section 35 3.0
TRINH, JORDAN NWJ G J86P Fairwood Library 11-4-23 Section Open 3.0
TRIPATHI, NAKSH BRH C J98P Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 3.0
TRUONG, MASON FAC E K82Y Franklin Winter Qualifier Section 35 3.0
TSAPKOV, DAVID SNI F J82A All About Chess State Qualifier 11-18-23 4.0
TSAY, ELON NOW D K07B OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 4.0
TSEN, ERIC AGB D K18P Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
TUCKER, COLIN MTI G J21V Pierce County MS and HS Championships Se 3.0
TULLIS, JAMES STC D J18X Charles Wright Chess Challenge Section 2 3.0
TUMMURU, NIRVAN FRW D K06N Mikhailiouk State Qualifier 10-28-23 Sec 3.0
TUNUGUNTLA, SAI SRITHAN EMD F K78V Lakeside Fall Classic Section K-12 U1200 3.0
TURNER, AUBRIE LYNN CPR F B07F Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
TURNER, CAMDEN CPR E J50V The Good Bishop Section 4TH AND 5TH GRAD 3.0
TURNER, MICAH MCG C J22X Bishop Battlestar Section K-3 u800 4.0
TYBURSKI, STEFAN SAJ D J09A Chess for Success Region A Section 2024 4.0
UDELSON, WYATT LAV C A96H Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
UNGER, COOPER SBA D H84K North Thurston Public Schools Tournament 4.0
UPASANI, NEIL SSM E J57C Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
URALI, SANJAY OMS G 315D 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
VALENTI, ENDER FMP D K12X The Opening - Clark County Section 1st-3 4.0
VALENTI, JACK FMP C K12U The Opening - Clark County Section 1st-3 3.0
VALWAY, MICAH SST E J08S Chess for Success Region A Section 2024 3.0
VAN DYKE, MICAH NLC D J34W Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
VAN, GIA CRP F J23Y Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
VAN, MINH CRP D J23N King's Gambit Section 3rd u800 3.0
VANCHA, SHRIYAN REDDY BNT E H81Y Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.0
VANDERSCHOOR, PEYTON MTP F 490Y Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 4.0
VARGAS, VALERIA RFP F J45R Queen's Element Section 5th u800 3.5
VASAMSETTY, CHETAN SHF D J38Y Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
VASQUEZ, MATEO MCU E K26G Delafield Tournament 11-18-23 Section 4 4.5
VELICHKO, IVAN ASA F K63Z Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
VELICHKO, KRISTINA ASA B K07V Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
VELUMMYLUM, XAVIER SCD D K39X Knightmare's Gauntlet 2024 Section 1-3 3.5
VENDELAND, XANDER HSC E D01Q Custer Chess Fest Section 35 3.0
VENKATA, VEDANT RSA C J47Y Decatur Gatorfest Section 2nd Grade 3.0
VENKATESAN, NITHILAN LCS D A95X Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
VENKATESAN, VAIBHAV SSM D J56L Detective Cookie Chess Classic Section 2 3.0
VENKATESH, ANYA HMN B J30F St. Charles Gambit Section Kindergarten 3.0
VERDUIN, BENTLEY CUE D K37A Wade King Winter Tournament Section 23 3.0
VERDUIN, SKYLER CUE F J26K Wade King Winter Tournament Section 45 4.0
VERMA, ADITEYA BLW E J58X All About Chess Intro Tournament 3-9-24 3.0
VERMA, REYANSH RBR E J20M Chess4Life Online Qualifier 2-19-24 Sect 2.5
VERMA, SATVIK WON C G80T Challenger Cup Scholastic Section 2-3 U8 4.0
VIGNESHWARAN, AKHIL ENS A J30E MATA State Qualifier Section Kindergarte 2.0
VIGNESHWARAN, THAVAN AUD C J19U WA State Barber-Rockefeller Open Section 4.0
VIGNOLO, GRAYSON FEL E J08T Chess for Success Region A Section 2024 3.0
VIJAY, ADITH SOM D D20K Challenger Cup Scholastic Section K-3 OP 3.5
VIJAY, KRISH TYE G 144B Sunset Elementary Tournament Section AAC 5.0
VIJAYAKRISHNAN, ACHYUTH PKR E 646F Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.5
VIVEKANANDH, VIDYA CEE E J17J Custer Chess Fest Section 35 3.0
VTORUSHINA, ELIZA SST F J10J Chess for Success Region A Section 2024 3.0
VU, TOM NWJ G J86N Fairwood Library 11-4-23 Section Open 3.0
VY, EVAN LBC G K12N The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
WADHWANI, REN DCC D K13K National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
WAGNER, ADAM MTP F J79U King's Gambit Section 5-6th u800 3.5
WALLACE, ATALIE MTP D J78L Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
WALLACE, BRANDON JML G F29H Delafield Tournament 11-18-23 Section 6 3.5
WALTON, CARA CWA C K52K Knight's Tour Section Kindergarten - 2nd 3.0
WANG, AARON BCA C 631T Presidential Scholastic Section 1-2 U700 4.0
WANG, ARES MED F J77J Challenger Cup Scholastic Section 4-12 O 3.0
WANG, DEREK MED F F70G Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
WANG, DEVIN MED E K01T Challenger Cup Scholastic Section 4-8 U1 4.0
WANG, EDDA FRW B K34Z OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.0
WANG, ERIC WPP F 803M OWS Fall Tornado Section 4-8 Open 3.5
WANG, ETHAN SOM C 346A All About Chess Somerset Tourn. Section 3.0
WANG, EVAN TRH D J78X Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 4.0
WANG, EVAN FRW D 929Z 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
WANG, GIDEON SOM D C35B All About Chess Somerset Tourn. Section 4.5
WANG, HARVEY OPW B J68G OWS Fall Tornado Section K-3 Open 3.5
WANG, HENGSHEEN EVG B 704V OWS Fall Tornado Section K-3 Open 4.0
WANG, ISAAC CLH E K00U Challenger Cup Scholastic Section 4-12 O 3.5
WANG, JACOB Z BLW F E71A 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
WANG, JASPER END D K01P Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 4.0
WANG, KELBY SKK D 796Y Knight's Surprise Section pawns 3.0
WANG, MAX CCD A K03S OWS Fall Tornado Section K-1 U800 2.0
WANG, NATHAN SCD D Z10Q Seattle Country Day School Tournament Se 3.5
WANG, NICOLE SOM F 428S Queen's Quest 2024 Section 4-5 4.0
WANG, TED STT E K13D WA Challenger's Cup Section Open 3.5
WANG, WENYOU MED D K93J Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
WANG, WILLIAM CNH C K05E Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
WARD, BENJAMIN IMS G K32Q MATA State Qualifier Section 5th - 8th G 3.0
WEBB, BODE KCC A J77Y Richland Rook Roundup Section K-3 2.0
WEBB, KARSTEN RIV E J09F Chess for Success Region A Section 2024 4.0
WEI, BRAYDEN ETS B K90F Chess4Life Bellevue Qualifier 2-3-24 Sec 3.0
WEI, LILI MED D 460S Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
WEIDEMER, WESTON HOU F J10V Chess for Success Region A Section 2024 3.0
WEINBERGER, MATEO WKE C J64V Franklin Winter Qualifier Section k2 3.5
WEITZEL, COLTON EPP G J35F Waypoint Foundation Tournament Section W 3.0
WEN, BRADLEY SOM B K94C Washington Junior Open and Reserve Secti 3.5
WENG, BRIGHT BEN D 850P 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
WESTERFIELD, MICHAEL EVG C J68V Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
WESTOVER, THOMAS NOW B J54M Chess Mates Spring Fest Section Kindegar 3.0
WHALEN, JACK TRH G K96P Kings Clash Section elementary 5.0
WHITTAKER, MASON SAN F K91Z St. Anne Celtic Challenge Spring 2024 Se 3.5
WILBANKS, BRALYN HSC C J16H Custer Chess Fest Section k2 3.5
WILBANKS, BRYNLA HSC C J16K Custer Chess Fest Section k2 4.0
WILLIAMS, CONNOR RIS G J85D Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
WILLIAMS, GRANT CRP E J62J Queen's Element Section 4th u800 3.0
WILLIAMS, KAAN MED E K33X Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
WILLIAMS, NEALL DARREN ASA A H80W The Good Bishop Section Merged K-3rd Gra 2.0
WISHWAS, RISHAB LKD E K91Q Lakeside Fall Classic Section K-5 U900 3.0
WONDERS, RENNICK LEE RFP E J62K Patriot Pawnstorm Section 4th 3.0
WONG, AIDEN LBC G I77E The Opening - Clark County Section 4th-6 5.0
WONG, AIDEN CNH D K17Z Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.5
WONG, CLAIRE BCA B K86D Seattle Classic Scholastic Section K-1 U 4.0
WONG, ERIC DCC D K13H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
WONG, KATE LMS F 459M Washington Class Championships Section C 3.5
WOO, NINA NCS E J06R All About Chess Intro Tournament 3-9-24 3.0
WORTHINGTON, AARON LIB E J53N Hanford Falcon Fianchetto Section 4-5 u8 3.0
WRIGHT, VICTORIA MMI G J17P Excel With Chess Spring Qualifier Sectio 3.5
WRIGHT, WILLIAM PTF B B71M National Chess Day Scholastic Section K- 3.5
WU, ALBERT EVG B 682N OWS Fall Tornado Section K-1 U800 3.5
WU, HAO-CHENG CMC G 911D Chess4Life Bellevue State Qualifier 10-7 3.5
WU, HARRY CNH F J72P 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
WU, JACQUELINE MED C K85A Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
WU, JAYDEN UCD C 495Q OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
WU, JONATHAN UCD C K14H 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
WU, MAX JIN F K90J Jing Mei Phoenix Scholastic Section 4-6 3.0
WU, RUICHEN CDW E K08F All About Chess Somerset Tourn. Section 3.5
WU, SHANNA CNH D J72M 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.0
WU, TAYLOR MED F J76J Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
WUN, KADEN SOM G K95F National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
XIA, FELIX WME F J28C Lakeridge Tournament 2024 Section 4th - 3.0
XIA, JETHRO BCS E K47R Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
XIAO, LUKE EAS D C79Q Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
XIAO, TIANYU DFX F J92A The Opening - Clark County Section 4th-6 4.0
XIE, ANN CCD B K03P Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 3.0
XIE, BRIAN RCS B J29X Excel With Chess Qualifier Section K-1 U 4.0
XIE, HARVEY JIN A J02M Jing Mei Phoenix Scholastic Section K U7 3.0
XIE, ISAAC THR D K25T Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
XIE, LUCAS SSS C J76D Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
XIN, ERIC PRO F 922V Chess4Life Bellevue State Qualifier 1-20 4.5
XING, ANDREW SSS C K62E National Chess Day Scholastic Section K- 4.0
XIONG, MAXWELL CSI C K92H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
XIONG, MICAH SCD D K39Y OWS Fall Tornado Section 2-3 U800 3.0
XU, AUGUS END C J29H Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
XU, DEREK SSM D K24Q Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
XU, JEFFERY TYE G J88V OWS Fall Tornado Section 4-8 Open 3.5
XU, MATTHEW EVJ G 715C Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.5
XU, NATALIE CNH C 137A Seattle Classic Scholastic Section 2-3 U 4.0
XU, OWEN SOM E 896M Washington Class Championships Section E 3.5
XU, WILLIAM DCT D K93M National Chess Day Scholastic Section K- 3.0
XU, YANG CNC E 649B Seattle Classic Scholastic Section 4-12 3.0
XU, ZOE SOM E G70A 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.5
YABLONOVSKA, OLHA CET G K37Z Groundhog Gambit Section elementary 3.5
YADAV, ARJUN BLW G 664A 18th Susan Polgar Foundation National Op 4.5
YAKKALI, KARTHIK VEDANTH KKN F 301E WA State Barber-Rockefeller Open Section 3.0
YALAMANCHILI, NIKHIL LMA F K63R Chess4Life Bellevue State Qualifier 3-16 3.0
YAN, EMMA MED D K33R Queen's Quest 2024 Section 1-3 3.0
YAN, LEO SOM D K44P All About Chess Tournament 1-27-24 Secti 3.0
YAN, NATHAN MED F K32E Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
YANG, ANDREW CNH C 575T Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
YANG, JIMMY BAS E G45S St. Charles Gambit Section 3rd - 5th Gra 4.5
YANG, JONATHAN LKD B K55R Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.5
YANG, KATHARINE LKD B K86C Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
YANG, MICHAEL SOM F K00G Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.0
YAO, ROGER YUTANG THO B K88C National Chess Day Scholastic Section K- 4.0
YE, ALEX END E H51L Seattle Classic Scholastic Section 4-12 3.0
YEN, APOLLO REJ G G78H 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
YERALAN, AVA EVG A H97J Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
YERALAN, QUINN EVG A H97G Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
YONDON, ODBAYAR LMA F K97T Washington G/60 Championship Section Ope 2.5
YONG, JIONNI RDW F W86B Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 3.0
YORK, JACKSON KCC F 472Y Richland Quads 12-30-23 Section 6 4.0
YORK, LOGAN KCC D 527F Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 3.0
YORKS, CAMERON THO D J74Q Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
YOUNG, DANIEL TNT G J96U Pilgrim's Progress Section elementary 3.0
YU, ADA FRW G I40N Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
YU, ERIC SOM B K25N All About Chess State Qualifier 11-18-23 4.0
YU, JACOB HCC F K21J Presidential Scholastic Section 5-12 U90 4.0
YU, MICHAEL EVJ G K95D Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 4.0
YU, OWEN MED E C65S 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
YU, YANXI MED D 577W Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
YUAN, CHEN ETS C J15Z Seattle Classic Scholastic Section K-3 O 4.5
YUAN, EDWARD LEC F K69S Delafield Tournament 11-18-23 Section 5 5.0
YUN, DANIEL D LAV C K87Z Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.5
ZAKARIA, ABID CDW F J28T Excel With Chess Qualifier Section 4-6 U 4.0
ZALOZH, MAXSYM FMP F K12J The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
ZAMORA-KAPOOR, EVA STT A J41W Queen's Quest 2024 Section K 4.0
ZANDANOV, LEONID ENA C K31Q Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
ZANDNIA, CYRUS CWA B H98L Charles Wright Chess Challenge Section K 3.0
ZARATE, ELI CDK D J78W Delafield Tournament 11-18-23 Section K- 4.0
ZAVALA, DANIEL MCU D J44V King's Gambit Section 3rd u800 3.0
ZEITLIN, TOM WOB E I56H Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.0
ZHANG, AARON RSA E C74T Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
ZHANG, ALEX SKK C J88B Spokane Valley Spring Break Camp Section 3.0
ZHANG, AMY NBE D F80L Knight's Tour Section 3rd - 4th Grade 3.0
ZHANG, AMY SOM D C03P Washington Junior Open and Reserve Secti 4.5
ZHANG, ANDY MED F 885X Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 5.0
ZHANG, ARWEN SOM E 484A Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0
ZHANG, BOWEN REE D K46L Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
ZHANG, BRIAN GRS F A38L The Opening - Clark County Section 4th-6 3.0
ZHANG, CHARLES MED E 120W Medina All City Classic Section 4th-5th 3.0
ZHANG, CHUXUAN BCA F K02N All About Chess Intro Tournament 3-9-24 2.5
ZHANG, CLAIRE MED D J43M Medina All City Classic Section 1st-3rd 3.0
ZHANG, DAVID SOM B K41P Chess4Life Bellevue State Qualifier 11-4 3.0
ZHANG, ERIC SOM C K64M Presidential Scholastic Section 1-2 U700 3.0
ZHANG, ETHAN BUS C I73C 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.0
ZHANG, HARVEY CHR D 515V 18th Susan Polgar Foundation National Op 3.5
ZHANG, HENRY OPW F A78F Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 4.0
ZHANG, JERRY BCA C K64C Mihailiouk State Qualifier 9-23-23 Secti 3.0
ZHANG, KEVIN WOB F 809Y Seattle Classic Scholastic Section 4-12 3.0
ZHANG, KYLE OPW A J19N Sunset Elementary Tournament Section AAC 2.5
ZHANG, KYRENE LKD F C84Y Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 4.5
ZHANG, MARINA SSM B J56B Detective Cookie Chess Classic Section K 3.5
ZHANG, MICHAEL M MED F 668Q Medina All City Classic Section 4th-5th 3.5
ZHANG, MYA EVG A J66G Queen's Quest 2024 Section K 2.5
ZHANG, PATRICK SSS B K01J All About Chess Intro Tournament Section 2.5
ZHANG, VINCENT MED F J44M Medina All City Classic Section 4th-5th 4.0
ZHANG, WILLIAM ISE B J58L Chess4Life Issaquah State qualifier 1-13 3.5
ZHANG, YIXUAN CRI E B67H Chess4Life Issaquah Qualifier 4-20-24 Se 3.0
ZHANG, ZHIBO SOM E 674X Stl Anne Celtic Challenge Fall 2023 Sect 3.0
ZHAO, EMMA SSS C K28L Lakeridge Tournament 2024 Section 1st - 4.0
ZHAO, JERRY EVG A H97K Knightmare's Gauntlet 2024 Section K 2.0
ZHAO, KEVIN EVG D K54M Bryant Fall Classic Section 1st - 3rd Gr 3.0
ZHAO, WILLIAM STT D H70M OWS Fall Tornado Section K-3 Open 4.0
ZHAO, ZHENYU SKI G 821U Chess4Life Online State Qualifier 1-15-2 3.0
ZHEN, LIAM DCC C 622V Lakeside Fall Classic Section K-2 U800 3.0
ZHENG, ETHAN H RCS C J29K Excel With Chess Qualifier Section 2-3 U 3.0
ZHONG, SEBASTIAN MCK F K24D Chess4Life Bellevue Qualifier 4-6-24 Sec 3.5
ZHOU, BRYAN LBY G K50Q Queen's Gambit Section elementary 5.0
ZHOU, ETHAN LBY E K50C Queen's Gambit Section elementary 4.5
ZHOU, GEORGE BRY A J65T Decatur Gatorfest Section Kindergarten 3.0
ZHOU, TIANYI DFX E J25G FPHRC Middle Game Section 4-6 3.0
ZHOU, YUCHEN CHR E J42H Washington G/60 Championship Section Ope 2.5
ZHU, AIDEN SOM D C77X Chess Mates Foundation 2023 Fall Kick Of 3.0
ZHU, ALEX LKD F J55P Chess Mates Island Classic Winter Fest 2 3.0
ZHU, ALEX SOM F G51W Chess4Life Issaquah Qualifier 3-9-24 Sec 3.0
ZHU, KEVIN CSM E 865U Chess4Life Bellevue State Qualifier 12-9 3.0
ZOU, JINHAN SSM D H14T Washington Junior Open and Reserve Secti 3.0